1 - Ivano Sundać na završnici Plazma Sportskih igara mladih u Splitu
2 - Tara Škiljan, Franko Škiljan i Vid Krešić
3 - Erik Haidinger
4 - Vid Krešić

Mladi crikvenički šahist Ivano Sundać prošlog je vikenda sudjelovao na međunarodnoj završnici Plazma Sportskih igara mladih u Splitu. U konkurenciji 7 dječaka do 11 godina, iz tri zemlje (BiH, Srbija i Hrvatska), zauzeo je četvrto mjesto i bio je najbolji predstavnik hrvatskih nada u toj konkurenciji. Bronca mu je izmakla zbog dodatnih kriterija.

Aktivni su bili i drugi crikvenički šahisti koji su u subotu sudjelovali na šahovskom turniru u Brod Moravicama održanom povodom Dana Općine Brod Moravice.
Iz ŠK „Crikvenica“ na A turniru igrali su Erik Haidinger, Ivano Tomljanović, Ivano Sundać, Vladimir Fele, Nikola Sundać  i Ena Cvitan,dok su na B turniru igrali Vid Krešić, Franko Škiljan, Tara Škiljan i Ivan Škiljan - sveukupno 10 igrača iz Crikvenice.
A turnir je bio jače snage i okupio je 57 igrača, od toga trinaest međunarodnih titulaša, Najbolje plasirani kadet je Erik Haidinger, koji je završio na 21. mjestu i dobio medalju za najboljeg kadeta, te Ena Cvitan kojoj je pripao naslov najbolje žene. Najbolji u ukupnom poretku bio je Darko Dorić.
Na B turniru su zajedno igrali seniori, kadeti i veterani. Od 18 igrača najbolji kadet je bio Vid Krešić, koji je zauzeo sveukupno drugo mjesto, dok je broncu je u kadetskom uzrastu osvojila Tara Škiljan. Pobjednik B turnira je Vincenc Kobe.