Ivan Ivančić prvak PGŽ u šahu u kategoriji do 15 godina

Prošlog vikenda u Rijeci su okončana županijska natjecanja u šahu za mlade za 2023 godinu.
Igralo se u konkurencijama do 11, 13 i 15 godina. Predstavnici ŠK "Crikvenica" ponovno su bili vrlo uspješni.
Ivan Ivančić (10 godina) osvojio je prvenstvo u konkurenciji do 15 godina s maksimalnim učinkom od 5 pobjeda bez poraza. Vid Krešić je osvojio je drugo mjesto u konkurenciji do 15 godina, a nastupio je i Juraj Peričić te osvojio sedmo mjesto.
U konkurenciji do 13 godina nastupila je Mia Ivančić i osvojila srebro u kategoriji djevojčica, a ukupno je bila šesta.
U konkurenciji do 11 godina nastupio je Ivano Rubčić i osvojio sedmo mjesto.
- Vrlo smo zadovoljni nastupima naših mladih igrača na županijskim prvenstvima - podsjetimo: imamo prvake u konkurenciji do 9, 15, 17 i 19 godina i još 4 medalje za druga i treća mjesta u konkurenciji djevojčica do 13 i dječaka do 15 i 17 godina. - poručuju iz Šahovskog kluba "Crikvenica".
Slijede natjecanja u seniorskim konkurencijama - otvoreno prvenstvo kluba te kup natjecanja.