1 - Slavko Karakašić, Stjepan Badrov, predstavnik "Hajduka" i Marko Prpić predsjednik NK "Crikvenica"
3 - Početni udarac izveo je legendarni Ivan Katnić Aje
8,9 - Golove za "Crikvenicu" dali su Jurica Njegovan i Giovanni Casorella

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA

CRIKVENICA - HAJDUK 3:6 (3:0)

Crikvenica, 7.10.2019. Gradski stadion. Gledatelja: 600. Sudac Antonio Meljnjak (Rijeka). Pomoćni suci: Luka Pajić i Nenad Marušić (oba Rijeka).
Strijelci: 1:0 Njegovan (26'), 2:0 Casorella (40'), 3:0 Njegovan (44'), 3:1 Špikić (47'), 3:2 Blagaić (50'), 3:3 Delić (51'), 3:4 Blagaić (58'), 3:5 Blagaić (78'), 3:6 Ciprić (87').
CRIKVENICA: Baričević, Brkljača, Preni, Prpić, Matešković, Štemberger, Šarković, Alilović, Vukelić, Imeraj, Buršić. Još su su igrali: Njegovan, Casorella, Nikšić, Svetić, Lukarić, Mazzarolli, Mijolović, Škoro, Krmpotić, Prijić. trener: Josip Vukelić.
HAJDUK: Ninčević, Unušić, Kušeta, Ševelj, Mamut, Martinović, Giljanović, Tolaj, Šego, Chinedu, Špikić. Još su igrali: Matijaš, Delić, Jurica, Cahani, Blagaić, Radić, Ciprić. trener: Mario Despotović.

Veliku obljetnicu 100 godina postojanja Nogometnog kluba „Crikvenica“ uveličali su nogometaši splitskog „Hajduka“ odigravanjem prijateljske utakmice protiv domaćih nogometaša jučer na Gradskom stadionu.
Prije početka utakmice razmijenjeni su prigodni pokloni, a od aktivnog igranja oprostio se dugogodišnji nogometaš „Crikvenice“ Davor Vukelić. Početni udarac izveo je legendarni crikvenički nogometaš Ivan Katnić Aje, nakon čega je pred mnogobrojnom publikom uslijedila žustra i zanimljiva utakmica, s puno postignutih golova.
Splićani su došli sa drugom momčadi koja je dan ranije igrala drugoligašku utakmicu protiv „Orijenta“ u Rijeci, a u prvom poluvremenu nisu izveli najjači sastav s kojim su došli u Crikvenicu. Iskoristili su to motivirani domaći nogometaši da prvo poluvrijeme riješe u svoju korist sa čak 3:0. Dvostruki strijelac bio je Jurica Njegovan kojem je ovo bila prva utakmica nakon višemjesečne stanke zbog ozljede. Još je jedan gol dodao Giovanni Casorella, ovosezonska prinova u redovima „Crikvenice“.
U drugom poluvremenu trener „Hajduka“ Mario Despotović u igru je uveo četvoricu novih igrača koji su vrlo brzo kreirali rezultatski preokret. U samo 13 minuta nastavka Splićani su postigli četiri gola, a do kraja utakmice još dva za konačnu pobjedu „Hajduka“ 3:6. Igrom i golovima posebnu pozornost privukao je mladi Jakov Blagaić u redovima gostiju.
Nakon gostovanja „Hajduka“ u godini obilježavanja 100 godina postojanja Nogometnog kluba „Crikvenica“ slijedi skoro gostovanje nogometaša „Rijeke“ i svečana sjednica Skupštine koja je na rasporedu 26. listopada uz promociju klupske monografije prof. Petra Pavlića.