Dva nesretna poraza odbojkašica "Crikvenice" u Regionalnoj ligi

3. kolo: CRIKVENICA – HAOK RIJEKA CO 1:2 (25:18, 22:25, 9:15)

Crikvenica, 30.3.2019. Dvorana OŠ Zvonka Cara. Gledatelja: 50. Suci: Tomas, Kušljić i Govorčin.
CRIKVENICA: Peko-Lončar, Šimić, Radanović, Luksetić, Škraljsky, Laura Mađerić, Bondžić, Linda Mađerić, Butorac, Lucija Car, Reljac, Brkić.
HAOK RIJEKA 2: Denona, Sulić, Gogić Hernander, Belušić, Gerdević, Lulić, Pleše, Francetić, Devčić, Aničić, Štiglić.

4. kolo: CRIKVENICA – ROCKWOOL 1:2 (25:16, 17:25, 8:15)

Crikvenica, 30.3.2019. Dvorana OŠ Zvonka Cara. Gledatelja: 50. Suci: Kregar, Murgić i Džinić.
ROCKWOOL: Rikanović, Kniha, Brenelli, Matika, Puhar, Burić, Brajnović, Bertetić, Aleksić, Babajko, Mofardin.

Odbojkašice „Crikvenice“ doživjele su dva nesretna poraza u 3. i 4. kolu Regionalne lige mlađih kadetkinja igranim u Crikvenici prošle subote.
Protiv renomiranih ekipa „Rijeke“ i „Rockwoola“ (iz Rovinja) odigrale su dvije vrlo slične utakmice. Odlično su odigrale prvi set i povele, zatim su veći dio drugog seta vodile i bile prilično blizu konačne pobjede, međutim uslijedio je pad u završnici drugog seta i izjednačenje na 1:1. U trećem setu više nisu imale koncentracije, a ni snage, pa su njihove protivnice na kraju došle do pobjede 1:2.
Našim odbojkašicama ostaje žal zbog poraza, međutim prikazale su jako dobru igru koja ulijeva nadu da će u sljedećim utakmicama uspjeti izboriti plasman na završnicu državnog prvenstva.

1. HAOK RIJEKA CO 4 4 0 8:1 8
2. ROCKWOOL 4 4 0 8:3 8
3. PULA 4 3 1 7:3 7
4. UMAG 4 2 2 5:5 5
5. PAZIN 4 1 3 4:6 4
6. CRIKVENICAMMMM 4 1 3 4:6 4
7. SV. MATEJ 06 4 1 2 2:7 2
8. KASTAV 1998 4 0 4 1:8 1