1 - Golmani "Mornara" Ljiridonu Zena i Kristijan Car

15. kolo:  DUBOVAC - MORNAR  26:18 (14:10)

Karlovac, 26.3.2017. Dvorana OŠ Dubovac. Gledatelja: 110. Suci: Čačić i Josić (oba iz Zagreba).

DUBOVAC: Tuškan 2, Belavić, Pauli 3, V. Macokatto 1,  Kordić 7, Marić 2, Belavić, Tosino 1, Luketić, Čavlović, Lesar, I. Macokatto 1, Benčan 1, Gvozdanović 5(3), Horvat, Mandić 3.

MORNAR:  Zena, Jelovac 5, Matejčić 2, Sandro Domijan 2, Čupić 3, Bilobrk 3, Car, Mijić 2, Ivan  Domijan 1.

Sedmerci: „Dubovac“: 3 (3), „Mornar“: 5 (0).
Isključenja: „Dubovac“: 14', „Mornar“: 8'.

Rukometaši „Mornara“ otišli su na gostovanje u Karlovac znatno oslabljeni, bez Mrakovčića, Orošija, Jurića, oba Mutišija, Britvića i duže vrijeme ozlijeđenog Medvedeca, pa su u zapisniku imali svega 9 igrača, od čega dvojicu golmana. Na to se nadovezao i izrazito loš realizatorski dan gotovo svih igrača u sastavu „Mornara“, a kad se tome pridoda podatak da su u prvom poluvremenu promašili čak 5 sedmeraca, bilo je iluzorno očekivati da će protiv „Dubovca“ doći do bodova.
Rukometaši „Dubovca“ su iskoristili sve ove nedostatke „Mornara“ te već u prvim minutama dolaze do prednosti od 2 do 3 gola razlike, koju održavaju do kraja poluvremena koje završava rezultatom 14:10. Zbog kratkoće klupe i nedostatka impulsa i motivacije gosti se u nastavku više nisu mogli vratiti u utakmicu. Sredinom drugog poluvremena domaćini rade seriju od 11:2 te odlaze na nedostižnih 25:15, desetak minuta prije kraja utakmice, da bi utakmica završila rezultatom 26:18.
Rukometaši „Dubovca“ su tijekom čitave utakmice pokazali više želje za osvajanjem bodova, koji su im od izrazite važnosti da zadrže prednost pred posljednjeplasiranim Selčanima.