1 - Deni Rubčić, NK "Crikvenica"
2 - Antonio Mazzarolli, NK "Crikvenica"

4. HRVATSKA  NOGOMETNA LIGA -  NS RIJEKA

4. kolo: LOŠINJ – CRIKVENICA  1:1 (1:0)

Mali Lošinj, 16.9.2017. Igralište na Čikatu. Gledatelja: 50. Sudac: Tomislav Frlan (Podhum.
Strijelci: 1:0 A. Mrvac (36' - 11 m), 1:1 Rubčić (81').
Žuti kartoni: T. Mrvac („Lošinj“)
LOŠINJ: Popović, Golubić (od 90' Vlakančić), Jergović, Erceg, Kauzlarić, Jurić (od 76' Antoninić), A. Mrvac, Marković (od 58' Babić), Gršković, Malović (od 45' Šepuka), T. Mrvac (od 64' Jerneić).
CRIKVENICA: Stipanov, Mazzarolli, J. Nemetz (od 71' Mijolović), Matešković (od 74' Vukelić), Smojver,  N. Nemetz, Rubčić, Prpić (od 62' Njegovan), Petrović, Butorac, Begić.

Nogometaši „Crikvenice“ vratili su se s osvojenim bodom s Lošinja, premda su mogli uzeti i puni plijen.
Rezime je to utakmice u kojoj su Crikveničani mogli u ranoj fazi utakmice doći u vodstvo, međutim nisu imali sreće, udarac Rubčića u 11. minuti završio je na prečki. Onda su iz opravdano dosuđenog jedanaesterca domaći došli u vodstvo koje su držali do samog kraja, kad je Deni Rubčić  bio strijelac za izjednačenje u 81. minuti i konačnih 1:1. Imali su Crikveničani i stativu, udarac Mijolovića zamalo nije završio u mreži.

Trener „Crikvenice“ Teo Ivić osvojenim bodom nije bio u potpunosti zadovoljan:
- Trebali smo iskoristiti prigodu za pobjedu, premda ne treba biti niti previše nezadovoljan osvojenim bodom na Lošinju, pogotovo kad za izjednačenje zabijete u samom finišu utakmice.
„Lošinj“ uopće nije loša momčad, međutim očito je kako ih muče problemi „turističke sezone“, slično kao i nas. Smatram da smo ipak nešto bolje pripremljeni od njih, a i igrački kvalitetniji te da smo mogli pobijediti. Opet nismo bili kompletni, nedostajali su Merle i Kuna, no dobra vijest je da se u momčad vratio Davor Vukelić koji je bez problema odigrao dvadesetak minuta. Oporavlja se i ozlijeđeni Xheladini, tako da bi već protiv „Borca“ trebali biti znatno jači.