Darko Jeličić primio samo jedan gol u 28 minuta utakmice

Crikvenica, 21.10.2017. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 40. Suci: Kasunić i Nikolovski (Karlovac).

SELCE: Jeličić, Krpan, Brnić 1, Pobor, Vukelić 1 (1), Bandera 1, Kabalin, Lončar 4, Senko Antić, Poštić 3, Lončarić 1 (1), Piškulić 3, Sandro Antić 4 (1), Krišković 4, Seferagić, Čajić 3.
PEĆINE 2: Gligora, Božić 1 (1), Žakula 1, Marko Barbir, Iljazović, Buratović 5, Zoran Barbir, Smilović 2 (1), Fanadel 3.

Sedmerci: „Selce“: 4 (3), „Pećine 2“: 5 (2).
Isključenja: „Selce“: 6', „Pećine 2“: 4'.

Rukometaši „Selca“ i nakon 5. kola imaju stopostotan učinak u natjecanju 3. HRL – zapad.
U subotu su u Gradskoj sportskoj dvorani bez ikakvih problema pobijedili drugu momčad „Pećina“, međutim ono po čemu će se ova utakmica pamtiti je podatak da je golman „Selca“, neuništivi Darko Jeličić, u prvih 28. minuta utakmice primio samo jedan jedini gol. Onda su u zadnje dvije minute do poluvremena Riječani uspjeli postići još tri gola, ali ovaj podatak u seniorskom rukometu nismo zabilježili u našem okruženju. Sigurno da zasluge za samo jedan primljeni gol u prvih 28. minuta ima i dobra obrana „Selca“, zatim protivnik koji nije bio na odgovarajućoj razini, ali obranio je Boske i nekoliko zicera gostima, te sedmerac.
Utakmicu koja je od samog početka bila lišena rezultatske neizvjesnosti (Selčani su vodili 12:1) trener Paljar je iskoristio za testiranje mlađih igrača koji su se gotovo svi upisali u listu strijelaca.