Darko Jeličić obranio sedmerac u zadnjoj sekundi za pobjedu Selčana u Labinu

2. kolo: MLADI RUDAR 2 – SELCE  26:27 (11:14)

Labin, 1.10.2017. SC „Franko Mileta“. Gledatelja: 40. Suci: Luketić i Tomović (Rijeka).
MLADI RUDAR 2: Štingl, Vlačić 6, Salihović, Dukić 3 (1), Šehić 12 (1), Husejnagić, Ružić, Kos, Banović 5.
SELCE: Tot 7, Roko Antić, Brnić 1, Pobor, Vukelić 11 (4), Bandera, Adrian Čajić 1, Lončar 1, Senko Antić, Poštić 5, Benjamin Čajić, Lončarić, Kovačević 1, Krišković, Jeličić.
Isključenja: „Mladi rudar 2“: 12'; „Selce“: 8'.
Sedmerci: „Mladi rudar 2“: 5(2); „Selce“: 4 (4)

Do važne pobjede došli su rukometaši „Selca“ na gostovanju u Labinu protiv druge momčadi „Mladog rudara“.
Za razliku od utakmice protiv „Poreča 2“ u prvom kolu koju su Selčani lako dobili, u Labinu su se morali itekako pomučiti da dođu do bodova. U prvom poluvremenu igralo se dosta izjednačeno, da bi Selčani krajem prvog dijela došli do osjetnije prednosti (10:14).
Međutim, odmah u nastavku domaći smanjuju na samo gol razlike (13:14, 14:15) no Selčani potom opet dižu razliku na +4 (15:19). Dolazi do novog preokreta, Labinjani uspijevaju serijom od 4 gola najprije izjednačiti (19:19), a onda i povesti (21:20). Do samoga kraja rukometaši „Selca“ su izdržali nalete domaćih, da bi flasterom na odličnom Vanji Šehiću u zadnjim minutama poremetili napade „Mladog rudara 2“ i došli do dva gola prednosti (24:26). Uporni domaćini se nisu ni tada predavali, uspjeli su izjednačiti (26:26), a utakmica je riješena u posljednjih 10 sekundi utakmice.
Dean Poštić je uspio postići gol za vodstvo „Selca“ (26:27), a domaći su imali zadnji napad 10 sekundi do kraja. Tada Selčani prave nepotreban i nesmotren prekršaj za sedmerac i domaćima daju šansu za izjednačenje s istekom vremena. Međutim sjajni Darko Jeličić koji je tijekom utakmice opet skupio „bezbroj“ obrana uspijeva obraniti udarac Marina Dukića sa 7 metara i tako Selčanima priskrbiti nova dva boda. Uz Darka Jeličića u redovima „Selca“ istakli su se efikasni Davor Vukelić i Krunoslav Tot, dok je kod domaćih najbolji bio Vanja Šehić.