Crikvenički pikadisti odlični na klupskom Prvenstvu Europe u Italiji

Pikado "Team 666" u Caorleu: Ivica Hanževački, Robert Frković, Dalibor Car, Dino Lovrić, (stoje), Danko Dukić, Steven Miles i Dino Strizić

Crikvenički pikadisti okupljeni u ekipi „Team 666“ nastupili su prošlog vikenda na EDU klupskom Prvenstvu Europe održanom u talijanskom gradu Caorleu. Natjecali su se u elitnoj  seniorskoj A kategoriji, u konkurenciji 56 ekipa te su u ukupnom plasmanu zauzeli odlično 5. mjesto. Za ekipu „Team 666“ igrali su Steven Miles, Danko Dukić, Dino Lovrić, Dalibor Car, Dino Strizić i Robert Frković.
Naslov prvaka Europe pripao je hrvatskoj ekipi „Posejdon 2“ iz Kaštel Kambelovca, a od ostalih ekipa iz Hrvatske zagrebački „Janje Alfa Team“ i varaždinski „Đekson’s Five“ osvojili su 9. mjesto, dok su splitski  „AS2“, solinski „Apollo“ i zagrebački „Darts Point Team Ban“ osvojili 17. mjesto.

„Team 666“ najbolji u PGŽ

Nakon osvajanja naslova prvaka u 1. pikado ligi Primorko-goranske županije „Team 666“ je nastupio na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u pikadu 27. i 28. travnja u Senju. Na tom su natjecanju naši pikadisti zauzeli 5. mjesto.
Treba istaknuti da su pikadisti „Teama 666“ pobijedili i u natjecanju Kupa PGŽ, a da je Steven Miles najbolji igrač 1. pikado lige PGŽ, dok je Danko Dukić drugi.
Na završnici Kupa Hrvatske u Zagrebu „Team 666“ je zauzeo 9. mjesto, a na Prvenstvu Hrvatske u klasičnom pikadu zauzeli su 4. mjesto.