17. kolo: MURVICA – BJELOVAR  23:38 (9:16)

Crikvenica, 22.2.2020. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 120. Sutkinje: Ivana Koren (Koprivnica) i Vedrana Stančir (Botovo).
MURVICA: Romina Antić, Ljubanović, Butković 1 (1), Maja Pešut, Skorić 4 (3), Krešić 2, Kalčić 5, Grozdek, Filipović, Marijeta Lekaj 5 (1), Paurević 1, Mandekić, Debelić 1, Lončarić 1, Matea Pešut 2, Nika Car 1.
BJELOVAR: Nikšić 4, Smiljčić, Guskić 3 (1), Borković 5, Horvat 2 (1), Mikučić 5, Gavrić 4, Čagalj 1, Pokopac, Gašparović 1, Ivanda 5, Gillinger, Zrilić, Mamić 8 (1).

Sedmerci: „Murvica“: 6 (5); „Bjelovar“ : 4 (3)
Isključenja: „Murvica“: 2'; „Bjelovar“: 4'.

Ekipa „Bjelovara“, trećeplasirana na ligaškoj ljestvici, nanijela je visok poraz rukometašicama „Murvice“ u 17. prvenstvenom kolu. Gošće iz Bjelovara nadigrale su "Murvicu" u svim segmentima igre, premda se u prvih 10 minuta nije činilo da će naše rukometašice biti tako poražene.
U 9. minuti imale su vodstvo od 6:2, međutim gošće su vrlo brzo izjednačile i do kraja poluvremena otišle na +7 (9:16). "Murvica" nije imala rješenje za čvrstu obranu ekipe "Bjelovara", nedostajali su golovi s krila i s pivota, a kontri praktički nije ni bilo. Uz to raspoložena je bila i golmanica "Bjelovara" Karmela Pokopac. Gošće su bile vrlo učinkovite i u napadu, tako da je njihova prednost rasla iz minute u minutu. U zadnjih petnaestak minuta trener Džekić u igru je počeo uvoditi i igračice koje manje igraju, a s dva postignuta gola u tom razdoblju istakle su se Dora Krešić i Matea Pešut.