4 - Silvija Masnić, Nika Car i Rea Jelenović

1. HRVATSKA LIGA RUKOMETAŠICA

11. kolo: SPLIT 2010 – MURVICA 31:22 (14:12)

Split, 30.1.2021. ŠC Gripe – mala dvorana. Bez gledatelja. Suci: Pavić i Torbarina (Zadar.)
SPLIT 2010: Rogulj, Zelić, Fradelić, Maleš, Kalajžić 1, Rubić 8, Stojanov 6 (5), Strinić 4, Romić, Macan, Kapitanović (11 obrana), Ercegović 2, Marandić 6, Birtić 3, Bešker, Surjan 1.
MURVICA: Alujević (2 obrane), Ljubanović, Nekić 3, Jelenović 9 (5), Masnić 5, Grozdek 1, Filipović 1, Maja Pešut 1, Mandekić (9 obrana), Debelić 1, Lončarić, Matea Pešut, Car 1, Tomić. Trener: Ramiz Džekić.

Sedmerci: „Split 2010“: 5 (5); „Murvica“: 6 (5).
Isključenja: „Split 2010“: 6'; „Murvica“: 4'.

Rukometašice "Murvice" doživjele su visok poraz na gostovanju u Splitu u utakmici 11. kola 1. hrvatske lige rukometašica. Izostanak Antonije Butković, koja će zbog ozljede koljena izgleda duže pauzirati te također ozlijeđenih Antonije Matijašić i Dilje Lekaj, bio je prevelik hendikep za ekipu Ramiza Džekića.
Dok su imale snage naše rukometašice su uspijevale pratiti ritam domaćih rukometašica, pa je tako prvo poluvrijeme bilo sasvim solidno (14:12). Međutim u zadnjih dvadesetak minuta Splićanke su napravile osjetniju razliku i uvjerljivo pobijedile. Istakle su se Sara Mandekić sa 9 obrana, Rea Jelenović i Silvija Masnić, a od 45. minute trener Džekić je priliku za igru dao svim igračicama koje su bile u zapisniku.