Veterani "Crikvenice" drugi na 31. turniru "Old Stars Zagreb"

1, 2,3 - Veterani "Crikvenice" prije početka uutakmice protiv "Kaje Grosuplje"
4 - Valentin Vasiilj ("Devil's Advocates") pobjednik u pogađanju trica
5 - Veterani iz Italije ("Liquid Old Boys Alassio") s organizatorima turnira
6 - Suci i službene osobe na turniru

Veterani „Crikvenice“ osvojili su 2. mjesto na 31. međunarodnom turniru veterana u košarci „Old Stars Zagreb 2019.“ u kategoriji veterana 35+ (od 35 do 42 godine). Drugo mjesto osvojili su unatoč tijesnom porazu od „Kaje Grosuplje“ (59:60). Propušteno su nadoknadili uvjerljivom pobjedom protiv „Belišća“ (67:51) čime su zauzeli 2. mjesto zahvaljujući najboljoj koš-razlici u krugu ekipa s istim brojem bodova.
Za veterane „Crikvenice“ igrali su Dragojević, Gračaković, Dadić, Soldić, Domijan, Komadina, Šamanić, Biljan, Grbčić, Radan, Cvitković i Lončarić.  Naslov pobjednika u ovoj kategoriji pripao je veteranima „Jazina“ iz Zadra predvođenim nekadašnjim NBA igračem Brunom Šundovom.
Danas će se za naslov pobjednika u kategoriji 50+ igrati još dvije utakmice čime će turnir završiti.

U natjecanju u pogađanju trica najbolji je bio Valentin Vasilj iz zagrebačke momčadi „Devil's Advocates“.

Ovogodišnji 31. po redu međunarodni turnir veterana u košarci „Old Stars Zagreb“ organizirala je  Prva udruga košarkaških veterana „Old Stars Zagreb '89“. Pokrovitelji turnira su Grad Crikvenica i Turistička zajednica Grada Crikvenice, sponzori su Jadran d.d. iz Crikvenice i Atlantic Grupa, a medijski pokrovitelji Sportske novosti, Gold FM, t-portal.hr i crikva.hr.

Za naj-veterana proglašen je Fredi Belavić iz bečke ekipe BC DSC "Gumpendorf". priznanje mu je predao Dragutin Drofenik, pokretač turnira

(B)  UMAG – MARIBOR  46:39

Veterani it talijanske momčadi "Liquid Old Boys Alassio" s organizatorima turnira