Treći tijesan poraz rukometaša "Mornara-Crikvenica"

3. kolo: BIOGRAD - MORNAR-CRIKVENICA 29:27 (14:6)

Biograd na Moru, 14.10.2018. Školska sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Petar Bulum i Nikola Carević (oba iz Metkovića)
BIOGRAD: Tomić, Bruno Jelčić 1, Filip Došen, Josip Došen, Pribilović, Troskot 1, Škara 2, Marčić, Pavlović, Kapitanović, Hrvoje Jelčić, Tolić, Duvnjak 8, Markić 13 (5), Sakić 4. Trener: Rikardo Baričić.
MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Oroši 1, Matejčić 2, Teo Daskijević, Čupić 2, Melon 5 (1), Huljina 3, Medvedec 3, Zarev 9, Fran Daskijević, Dokoza, Stanić 1, Stupar 1 (1), Dokoza. Trener: Valter Matošević.
Sedmerci : „Biograd“: 6 (5);  „Mornar-Crikvenica“: 8 (2).
Isključenja: „Biograd“: 14',  „Mornar-Crikvenica“: 4'.

Ni u trećoj prvoligaškoj utakmici rukometaši „Mornara-Crikvenica“ nisu uspjeli doći do bodova. Sinoć su poraženi u Biogradu, u utakmici u kojoj su bili vrlo blizu osvajanju barem jednog boda, no opet su u završnici ostali kratkih rukava.
Kako je protekla utakmica protiv „Biograda“ saznali smo od Tomislava Čupića:
- Odigrali smo loše prvo poluvrijeme, tako da su rukometaši „Biograda“ na odmor otišli sa 8 golova prednosti (14:6). Domaći su iskoristili naše greške, nismo iskoristili 3 sedmerca, oni su se polako dizali i stvorili razliku.
Na poluvremenu smo u svlačionici rekli kako ih moramo dostići, jer nisu toliko bolji od nas. U tome smo uspjeli, kako je utakmica protjecala malo pomalo smo dostizali njihovu prednost, da bi desetak minuta prije kraja uspjeli izjednačiti. Odličnu rolu odigrao je Tony Zarev koji nas je nosio svojim golovima kojima smo došli u egal. Opet smo u završnici imali šansu za barem izjednačenje, ali opet nismo uspjeli. Glavni razlog našeg poraza leži u podatku da nismo iskoristili čak 6 sedmeraca, točnije njihov je vratar Tomislav Tomić obranio naše pokušaje. Unatoč tome što su Markić i Duvnjak zabili zajedno 21 gol, igrač utakmice je bio njihov vratar.
Sve u svemu mi smo opet odigrali dobro, ako izuzmemo dio prvog poluvremena, ekipa je pokazala da i kad smo u velikom rezultatskom zaostatku ne gubimo moral i da se uspijevamo dignuti.
U subotu igramo protiv „Splita“ koji još uvijek nema bodova i siguran sam da ćemo konačno doći do pobjede.  – rekao je Čupić.