1 - Tomislav Brkljača, Antonio Mazzarolli i Nikola Nemetz
2 - Andrea Štemberger i Emran Xheladini

4. NOGOMETNA LIGA – NS RIJEKA

22. kolo: CRIKVENICA - HALUBJAN 1:1 (0:1)

Crikvenica, 13.4.2019. Gradski stadion. Gledatelja: 80. Sudac: Zvonko Radić (Kastav). Pomoćni suci: Jakovašić (Opatija) i Barbić (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Miočić (40'), 1:1 Mazzarolli (57')
Žuti karton: Brkljača ("Crikvenica")
CRIKVENICA: Nikšić, Brkljača, Lukarić, Nikola Nemetz, Matešković, Prpić, Mazzarolli, Kuna (od 79' Smojver), Petrović (73' Mihael Svetić), Butorac, Štemberger (od 84' Xheladini).
HALUBJAN: Vladić, Mandić, Šipura (od 76' Brnčić), Šestan, Kinkela, Bilić, Abram (od 71' Zeko), Gatara, Miočić, Majetić (od 79 Purković), Radan.

Nogometaši „Crikvenice“ nisu uspjeli savladati posljednjeplasiranu momčad „Halubjana“ u jučer odigranoj utakmici 22. kola 4. lige NS Rijeka. I u ovoj utakmici momčad „Crikvenice“ je istrčala na travnjak bez brojnih ozlijeđenih prvotimaca, a trener Vukelić opet na raspolaganju nije imao širok izbor igrača koje je mogao uvrstiti u sastav.
S druge strane momčad „Halubjana“, koja je uvijek neugodna u Crikvenici, znatno se pojačala u prvenstvenoj pauzi i unatoč posljednjem mjestu koje zauzima na ljestvici, predstavila se jučer kao kvalitetan sastav.
Nakon početnog ispitivanja snaga prvi je domaćima zaprijetio Radan, ali je bio neprecizan, jednako kao i Prpić desetak minuta kasnije na drugoj strani. U igri između dva šesnesterca više su inicijative imali gosti, koji su laganu terensku inicijativu iskoristili u 40. minuti. Nakon akcije po desnoj strani Nikšića je iz blizine savladao najopasniji gostujući napadač Josip Miočić.
Odmah na početku drugog poluvremena domaćem je golmanu opet zaprijetio Miočić, ali nije bio precizan.
Nogometaši „Crikvenice“ nisu imali izrazitijih šansi za izjednačenje, a do poravnanja rezultata su došli nakon odličnog udarca Mazzarollija s više od dvadeset metara u 57. minuti. Mazzarolli je neobranjivo pogodio donji desni kut gola gostiju za 1:1.
Nakon toga u 60. minuti u prilici je bio Petrović, ali je bio neprecizan, a onda je agilni Mazzarolli u 75. minuti mogao dovesti domaće u vodstvo. Izbio je sam ispred gostujućeg golmana Vladića, međutim nije ga uspio nadmudriti, Vladić je uspio izbiti loptu u korner i ostalo je 1:1.
Pri kraju utakmice dvaput je domaćima zaprijetio Bilić, ali rezultat se više nije mijenjao.
Podjela bodova je na kraju nekako najpravedniji ishod jučerašnjeg dvoboja, premda ne i ishod s kojim i jedan i drugi trener mogu biti zadovoljni.
U sljedećem kolu „Crikvenica“ je opet domaćin, u subotu na Gradskom stadionu gostuju nogometaši „Buja“.