7. kolo: POREČ - MURVICA  29:32 (17:14)

Poreč, 5.11.2023. SC "Veli Jože". Suci: Muranović i Štifanić (Poreč).

POREČ: Alić 2, Matošević, Nikolina Kodan 6, Leona Picco 1, Barišić, Mirko, Pašalić 10 (1), Pilat 3, Šolar, Veronika Kodan, Bartolić 1, Vežnaver, Corina Picco 6, Ujčić, Ahmetspahić, Miličević.
MURVICA: Kutija 3 (2), Dugonjić, Ljubanović, Matičić 2, Stipčić 5, Skorić 7 (3), Mandekić, Tomić 1, Nekić 2, Dorčić, Toskić, Lončarić 1, Samardžić 3, Jerković 5, Car 3. Trener: Ramiz Džekić.

Rukometašice "Murvice" uspješno su odradile gostovanje u Poreču, gdje su pobijedili domaću ekipu zahvaljujući premoći u posljednjih desetak minuta utakmice. Bila je to utakmica s dva potpuno različita poluvremena. U prvom su dominirale domaće igračice koje su u 17. minuti imale 6 golova prednosti (13:7). Obrana "Murvice" nije dobro funkcionirala, pa su domaće na poluvremenu imale prednost od 18:14.
Sličan je bio i početak drugog dijela, no onda su rukometašice "murvice" zaigrale puno čvršće te su u 43. minuti prvi put došle do izjednačenja (23:23). U zadnjih desetak minuta naše su rukometašice preuzele konce igre u svoje ruke i na kraju pobijedile s 3 gola razlike.
U sljedećem kolu "Murvica" u Crikvenici dočekuje posljednjeplasiranu "Slogu".

1. TREŠNJEVKA 7 7 0 0 259:145 14
2. IVANIĆ 7 6 0 1 223:177 12
3. UDARNIK 7 5 1 1 219:168 11
4. LIBURNIJA-OPATIJA 7 5 0 2 213:204 10
5. MURVICA 7 4 1 2 184:205 9
6. LOKOMOTIVA 2 6 4 0 2 186:164 8
7. Š.R.KARLOVAC 7 4 0 3 192:182 8
8. SAMOBOR 7 2 0 5 200:209 4