12. kolo: SENJ - MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA  19:23 (10:13)

Senj, 11.3.2023. ŠSD Robert Barbić - Beli. Gledatelja: 150.  Sutkinje: Sanja Hanić i Jelena Vujić (Zagreb).

SENJ: Mate Jeličić, Milih 2, Juraj Nekić, Damjan Čulinović, Šojat 3, Brdar 1, Borna Čulinović 1, Nekić 4 (2), Miculinić 1, Krmpotić 2, Marin Rukavina 1, Ćosić 2, Petar Rukavina, Tomas 2, Matko Nekić, Darko Jeličić.

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Lovrenović, Matušan, Oroši 2, Azirović, Derossi, Niko Manestar 1, Rak, Mijić, Marošević, Radanović, Božić 3, Leo Manestar, Stupar 9 (1), Dujmović 5, Orlić 3.

Bez nekolicine iskusnih prvotimaca rukometaši "Mornara Dramalj-Crikvenica" došli su do bodova u Senju protiv domaćih rukometaša. Crikveničani su čitavo prvo poluvrijeme vrijeme bili u vodstvu (u 24. minuti bilo je 6:11), ali domaći rukometaši su u uspjeli poravnati (13:13 u 32. minuti). No tada opet gosti rade seriju od 4 uzastopna gola i stiču prednost koju uspijevaju sačuvati do kraja utakmice. Crikveničane je predvodio raspoloženi Stupar (9 golova), a igra u obrani je bila svakako jači segment igre obje momčadi.
U sljedećem kolu u Crikvenici "Mornar Dramalj-Crikvenica" igra protiv karlovačke ekipe "Dubovac-Gaza", vodeće na ligaškoj ljestvici.