Rukometaši "Selca" odigrali neriješeno protiv "28. aprila"

2. kolo: SELCE - 28. APRIL  27:27 (13:9)

Crikvenica, 14.10.2018. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50.  Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović (Rijeka).
SELCE: Tot 4, Roko Antić 2, Brnić 1, Orlić 7, Miculinić, Cerić 1, Lončar 6, Senko Antić, Čajić, Lončarić, Margeta 4, Poštić, Pliško 2, Pobor, Ivica Antić. Trener: Egon Paljar.
28. APRIL: Podvinski 1, Žiković, Ružić 1, Krčelić 6, Kocijančić, Habek 1, Brnobić 5, Korlević, Mitrović, Aleks Brčić, Fatorić 7, Bivčić, Penava 1, Gregor Brčić 5. Trener: Ivan Udovičić.

U prvoj utakmici pred domaćom publikom u novom prvenstvu 3. HRL – zapad rukometaši „Selca“ nisu uspjeli pobijediti momčad „28. april“ iz Kaštelira. Počeli su dobro, imali su vodstvo tijekom čitavog prvog poluvremena, a najveća prednost je iznosila + 4 gola (12:8). Sredinom drugog poluvremena došlo je do pada u igri Selčana, što su mladi i brzi gostujući rukometaši iskoristili da, uglavnom iz kontranapada, preokrenu rezultat. Gosti su tako petnaestak minuta prije kraja imali vodstvo od 3 gola razlike (18:21). Tada Selčani čine seriju od 5 uzastopnih golova i dolaze od vodstva od 23:21 koje zatim podižu na 26:23. No onda opet čine nekoliko grešaka i gosti izjednačuju na 26:26, da bi u samoj završnici Selčani kod rezultata 27:27 imali 15 sekundi za zadnji napad. Napad nisu iskoristili, ali ne samo to, nego su čak rukometaši „28. aprila“ došli do lopte i uspjeli su postići gol, ali srećom po Selčane s istekom sirene, pa je utakmica završila neriješenim rezultatom 27:27.