Rukometaši "Selca" nastavili s pobjedama

21. kolo: SELCE – ROVINJ 2 37:34 (17:23)

Crikvenica, 24.3.2018. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Božičević i Kirasić (Ogulin).

SELCE: Tot 8, Ristić, Brnić 5, Pobor 4, Kabalin 2, Lončar 7, Poštić 2, Benjamin Čajić, Cerić 3, Katulić 6 (4), Ivica Antić .
ROVINJ 2: Brajnović, Benussi 5, Mikić 4, Lukšić 14 (3), Cvek, Maroš, Matošević 6, Jurić, Maras, Puhar 1, Puglisi 1, Massarotto 1, Kostić 2.

Sedmerci: „Selce“: 4 (4), „Rovinj 2“: 4 (3).
Isključenja: „Selce“: 10', „Rovinj 2“: 6'.

U utakmici s dva potpuno različita poluvremena rukometaši „Selca“ pobijedili su drugu momčad „Rovinja“ u 21. kolu 3. HRL – zapad. Imali su gosti iz Rovinja čak 9 golova prednosti (11:20), međutim velikim preokretom u drugom poluvremenu Selčani su došli do bodova. Čini se da su Selčani u startu podcijenili mladu momčad "Rovinja", ali u drugom poluvremenu su zaigrali vrlo ozbiljno i angažirano te su tako došli do pete uzastopne pobjede.

1. KARLOVACC2 20 17 0 3 588:470 34
2. KOZALA 2 19 13 0 6 595:531 26
3. NOVIGRAD 20 13 0 7 560:508 26
4. ROVINJ 2 19 13 0 6 575:471 25
5. OGULIN 19 12 0 7 565:486 23
6. KANFANAR 20 11 1 8 562:506 23
7. 28. APRIL 19 11 1 7 512:484 23
8. SELCE 19 11 0 8 520:471 21