Rukometaši se izjednačili na vrhu ljestvice

6. kolo. MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA - BUJE 53 29:18 (13:11)

Crikvenica, 11.11.2023. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Igor Prpić i Marko Prpić (Kostrena).

CRIKVENICA: Troskot, Matejčić 4, Oroši 1, Azirović 1, Mataija 2, Manestar 1, Zrinski, Mijić 2, Marošević 2, Domijan 2, Božić 4 (2), Rak, Stupar 2, Dujmović 5, Daskijević 3, Radanović. Trener: Tomislav Huljina.
BUJE 53: Velić Marott, Dragić 2, Kojčinović, Matanović 6 (3), Vukelić, Brajnović, babić 3, Pejatović 4, Krčalić, Matković Pavekić 1, Modrušan 2 (1). Trener: Maurizio Franceschini.

Gosti iz Buja dobro su se držali prvih trideset minuta utakmice, stalno su bili rezultatski blizu našim rukometašima koji nisu uspjeli napraviti veću prednost. Početkom drugog poluvremena "Mornar Dramalj-Crikvenica" ubacuje u višu brzinu, obrana postaje čvršća, pa gosti prvi gol u nastavku postižu tek u 40. minuti. Vjetar u leđa crikveničkoj momčadi dao je odličnim obranama vratar Karlo Zrinski (obranio 3 sedmerca). Domaći su bili i efikasni u napadu, pa su u 40. minuti imali 6 golova prednosti (18:12), čime je utakmica praktički riješena. Do kraja su domaći rukometaši rutinski kontrolirali igru i na kraju pobijedili s visokih 29:18.
U ovoj utakmici u redove crikveničke momčadi se nakon četiri godine vratio Teo Daskijević koji će biti veliko pojačanje za nastavak sezone. Na ruku našim rukometašima ide i poraz "Ogulina" u Poreču, tako da su se sada na vrhu izdvojile tri momčadi s istim brojem bodova.