12. kolo: MORNAR-CRIKVENICA - KOZALA  26:31 (10:17)

Crikvenica, 19.2.2022. Gradska sportsak dvorana. Suci: Golub (Čakovec) i Mališa (Varaždin).

MORNAR-CRIKVENICA: Loparac, Matejčić 4, Dujmović, Božić, Stupar 2 (1), Dragičević 7, Manestar, Petar Car 1, Matija Car 7, Lovrenović, Azirović, Marošević, Karlo Domijan 2, Turčinov, Ivan Domijan 1, Mataija 2. Trener: Čupić.
KOZALA: Sušanj, Baldo 2, Lučić, Deželjin 7 (1), Vujović 1, Juričević 5, Kezić 2, Devčić, Šabo 5 (4), Potočnjak 3, Andričević, Srok, Schlagenhauf 1, Mikuličić 4, Jovović, Sančanin 4. Trener: Široka.

Sedmerci: "Mornar-Crikvenica": 1 (1) "Kozala": 5 (5),
Isključenja: "Mornar-Crikvenica": 8' ; "Kozala": 2'.

Rukometaši "Mornara-Crikvenica" su porazom u susjedskom derbiju protiv "Kozale" ušli u nastavak prvenstva. Riječani su bili bolji od samog početka i već su u 16. minuti imali veliku prednost od 7 golova (2:9). Tu su prednost sačuvali do poluvremena (10:17), a u u 38. minuti je bilo i +10 za goste (12:22). Pokušali su naši rukometaši do kraja utakmice dostići tu prednost borili su se, ali Riječani su umješno održavali razliku i zasluženo došli  do bodova.