11. kolo: BUZET – MORNAR CRIKVENICA 28:20 (14:9)

Buzet, 7.12.2019. Gradska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina).

Šverko, Petohleb, Klasanović, Jakac 3, Božić, Zonta 1, Valković 3, Vučko 8, Šegota I. 4, Černeka 2, Jović, Prelac 4, Bašić 3 (2), Krbavčić, Perčić, Šegota V. Trener: Ranko Silić.
MORNAR CRIKVENICA: Zena, Matejčić 1, Oroši, Lušić 7 (1), Dokoza, Tomislav Čupić 2, Car 1, Dragičević, Luka Čupić 1, Čirjak 3, Mijić 1, Fran Daskijević, Derossi 1, Ivan Domijan 3, Popović. Trener: Ivica Žirovec.

Sedmerci:“ Buzet“:  2 (2);  „Mornar-Crikvenica“: 1(1)
Isključenja: „Buzet“ 8',  „Mornar-Crikvenica“: 4'.

Nakon dobrog početka i izjednačenih prvih dvadesetak minuta utakmice, rukometaši "Mornara-Crikvenica" ušli su u ritam igre domaćina i zahvaljujući greškama i promašajima zicera poluvrijeme završili s prevelikih -5 razlike. U drugom poluvremenu nisu imali snage ni mogućnosti za preokret pa je "Buzet" na kraju slavio s visokih 28:20. U Buzetu u sastavu naših rukometaša nije bilo Tomislava Huljine koji je najavio završetak igračke karijere. Sada slijedi prvenstvena stanka, a prvenstvo se nastavlja u veljači 2020.