3. kolo FSV - CRIKVENICA  97:75 (31:14, 21:24, 21:12, 24:25)

Rijeka, 27.10.2019. Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 50. Suci: Žagar, Matek i Komadina.
FSV: Mar. Grbavac 12, Starčević, Jashari 16, Jakovac 19, Kostić 8, Prpić 7, Pepelar 8, Mat.Grbavac 12, Šibenik, Jurković 15. Trener: Brajnović.
CRIKVENICA: Tomas 16, Šulentić 3, Car 8, Jurić 23, Mandžuka 2, Vilušić 3, Đipalo 10,Svetić, Benić 5, Koščić, Bolješić, Sviben 5. Trener: Dragojević.

Susret dviju mladih ekipa pripao je sasvim zasluženo malo starijoj i iskusnijoj – ekipi FSV-a Utakmicu su bolje otvorili domaći košarkaši i prednost koju su stekli u prvoj četvrtini nisu ispuštali iz ruku. Crikveničani su zaprijetili krajem druge i početkom treće četvrtine, ali za bolje od minus 9 u jednom razdoblju, nisu imali ni snage ni iskustva. Treba istaknuti povredu Mandžuke u 5. minuti što je uvelike odredilo daljnji tijek utakmice.
Kod domaćih odlični Jashari, braća Grbavac i Jurković, a kod „Crikvenice“ među boljima Tomas, Sviben i Jurić.
- “Crikvenice“ sljedeću utakmicu igra kod kuće 2.11. u subotu u 18:00 protiv ekipe „Krka“ i to je prava prilika da se iskupimo za poraz iz Rijeke. – rekao je trener „Crikvenice“ Zoran Dragojević.