Peta uzastopna pobjeda druge ekipe "Murvice"

7. kolo: PAZIN - MURVICA 2  23:34 (14:17)

Pazin, 22.11.2019.  ŠGSD Pazin. Gledatelja: 50. Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović.
PAZIN: Matika 1, Žužić, Bartolić 11, Močibob 2, Ladavac, Franković, Otočan, Dajčić 6, Šišović, Šterpin, Jugovac 3, Bulić.
MURVICA 2: Romina Antić, Maja Pešut 5, Rajković 2, Dilja Lekaj, Valentina Tomić 1, Marta Pešut, Matea Pešut 1, Lončarić 3, Anđela Tomić 2, Talan 1, Karla Antić, Patricija Car 1, Nika Car 7, Matijašić 10, Deželin 1.

Druga ekipa „Murvice“ došla je do pete uzastopne pobjede u trećeligaškom natjecanju. U Pazinu su uvjerljivom pobjedom protiv ekipe „Pazina“ došle do novih bodova. Utakmicu je komentirao trener Ramiz Džekić: - Cure su bile dobre. U utakmicu smo ušli malo opuštenije pogotovo u obrani te su nam Pazinjanke zadavale problema preko lijeve vanjske Nine Bartolić, što je rezultiralo rezultatom 14:17 na poluvremenu. Drugo poluvrijeme smo obranu odigrali agresivnije te kroz brzu tranziciju dolazili do golova. Drago mi ješto smo imali 11 igračica upisanih u listu strijelkinja, a pohvalio bih Antoniju Matijašić te već standardnu Niku Car.