7. kolo: CRIKVENICA – LOŠINJ  3:0 (25:21, 25:12, 25:19)

Crikvenica, 14.12.2021., Dvorana Osnovne škole Zvonka Cara.

ŽOK CRIKVENICA: Dorotea Šimić, Tara Radanović, Lana Luksetić, Paola Škraljsky, Aleksandra Kolmanić, Ema Reljac, Laura Mađerić, Leona Bondžić, Nermina Tatar, Linda Mađerić, Hana Džinić.

ŽOK LOŠINJ: Cunić, Saganić, Mustać, Derokov, Štajduhar, Jovanović, Jović, Dragović, Rukavina, Kodrić.

Odbojkašice "Crikvenice" su pobjedom protiv ekipe "Lošinja" učvrstile vodeću poziciji na drugoligaškoj ljestvici. Dosta je ligaških utakmica odgođeno zbog covida-19, međutim dosadašnji učinak naših odbojkašica svrstava ih u najuži krug kandidata za prvo mjesto.

Alen Pavačić (trener): U prvom setu ekipa "Lošinja" je odlično servirala i držala je priključak. Kada smo se adaptirali na njihov servis zaključili smo set u našu korist. U drugom i trećem setu ekipa "Lošinja" jednostavno nije imala nikakve šanse da nam zaprijeti. Još jednu utakmicu smo dobili rezutatom 3:0 i pokazali da smo zasluženo na vrhu drugoligaške ljestvice.

Aleksandra Kolmanić (kapetanica ekipe): U prvom setu su nam igračice "Lošinja" bile za petama, no s fokusom na zadatak koji trebamo odigrati lako smo riješile set u našu korist, kao i ostatak utakmice, bez izgubljenog seta. Odličan je to rezultat za nas, a očekujem da i u zadnjem kolu protiv "Pazina" damo svoj maksimum kako bi kraj prvog dijela sezone zaključile nizom pobjeda. Čestitam treneru Alenu Pavačiću i curama.