1 - Frane Vidović
2 - Antonio Mazzarolli

3. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – ZAPAD

18. kolo: NAPRIJED – CRIKVENICA  0:1 (0:1)

Hreljin, 10.4.2021. Igralište na Lonji. Sudac: Kukuljan (Podkilavac). Pomoćni suci: Pjevac (Delnice) i Bahun (Rijeka).
Strijelac: 0:1 Tijan (20' – autogol)
Žuti kartoni: Pleše („Naprijed“), Vidović i Suden („Crikvenica“)
NAPRIJED: Ciani, Tijan (od 78' Pirić), Rukavina, Kružić, Vukajlović, Imeraj, Franko (od 70' Kauzlarić)), Tomljanović (od 61' Kuši), Polić (od 70' Bobošević), Andrić (od 46' Leskur), Pleše.
CRIKVENICA: Baričević, Prpić, Mazzarolli, Alilović, Butorac, Šarković, Merle (od 77' Rubčić), Suden (od 80' Muslić), Antanasković, Vidović, Fumić (od 89' Matešković).

Nogometaši „Crikvenice“ uzeli su nova tri boda na hreljinskoj Lonji te nakon 18 odigranih ligaških utakmica ostaju jedina neporažena momčad 3.HNL - zapad. Nije se na Hreljinu igrala naročito lijepa utakmica, a borbeni Hreljani su u prvom poluvremenu bili po prilikama i igri ravnopravni lideru.
Domaćini su prvi prijetili uglavnom preko poletnog Petra Vukajlovića koji u 5. minuti šalje ljevicom opasan ubačaj, golman Baričević boksa loptu u domaćeg napadača, no na sreću gostiju lopta odlazi u gol aut. Vukajlović opet prijeti u 6. minuti, a u 10. minuti ima slobodnjak kojeg sigurni Baričević brani.
Gosti sramežljivi i do 20. minute slabo primjetni, dolaze do gola koji je, pokazat će se, odlučio utakmicu. Ubojita lopta Frane Vidovića iz slobodnog udarca pogađa domaćeg braniča Tijana i završava iza leđa golmana Cianija.
Poslije gola gosti se dižu i stvaraju pritisak domaćinu. U 21. minuti ponajbolji pojedinac „Crikvenice“ Alilović krade loptu na protivničkoj polovici i idealno ubacuje u šesnasterac koju domaći izbijaju u korner, nakon kojeg Šarković šalje loptu pored gola.
U 23. minuti Mazzarolli se poigravao se u svom kaznenom prostoru, Vukajlović je došao do lopte i gađao donji kut, ali Baričević je dobro postavljen i kroti taj udarac. Gosti su najveću šansu imali u 35. minuti, Alilović proigrava Šarkovića koji sam ide prema golu, ali previše komplicira i šansa propada. Gosti su još zaprijetili u 42. minuti preko Merlea koji je danas igrao u vrhu napada te u samom finišu preko Fumića.
Drugo poluvrijeme Crikvenica otvara pritiskom ne bi li pogotkom utakmicu odvela u mirne vode.
Najbolju priliku imali su u 54. minuti kad je Merle na ubačaj Antanaskovića iz blizine pogodio stativu. U 55. minuti prijeti mladi Suden ubačaj Vidovića završava volejem pored gola.  U 58. minuti u idealnoj poziciji je Merle koji umjesto gola asistira za Alilovića, ali realizacije nema. U 68. i 76. minuti vrijedno je spomenuti pokušaje sveprisutnog Sudena koji se sve više nameće i dobiva povjerenje trenera Mihića.
Do kraja utakmice više nije bilo izglednijih prilika za gol, gosti su strahovali od mogućeg „zalutalog metka“ i izjednačenja, da bi na kraju zasluženo slavili minimalnim rezultatom 0:1.
Nogometaši „Naprijeda“ su dali sve od sebe, odigrali su dobru utakmicu, baš onako kako gostima ne odgovara. Dugim loptama i nabijanjem prekidali su igru, međutim na kraju im se to nije isplatilo.
Uz pouzdanog golmana Igora Baričevića koji momčadi donosi potrebnu sigurnost, dobro je na stoperskoj poziciji (gdje igra silom prilika) odigrao Mazzarolli, no i u ovoj utakmici najbolji igrač „Crikvenice“ je, po našoj ocjeni, bio Mario Alilović.
U subotu naši nogometaši dočekuju vrlo dobru momčad „Uljanika“ koja je u proljetni dio prvenstva ušla jako dobro.