2 - Josip Buršić
3 - Dino Šarković

3. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – ZAPAD

6. kolo: ULJANIK – CRIKVENICA  0:4 (0:0)

Pula, 3.10.2020.  SRC Uljanik Veruda. Gledatelja: 40. Sudac: Mateo Čalić (Marčana). Pomoćnici: Kezele (Rijeka) i Pjevac (Delnice).
Strijelci: 0:1 Šarković (56′), 0:2 Tin Lagumdžija (67′), 0:3 Šarković (86′), 0:4 Buršić (87′).
Žuti kartoni: Kajtazi, Stošić, Radetić („Uljanik“), Buršić, Tin Lagumdžija, Imeraj („Crikvenica“).
Crveni karton: Mofardin (25′ – „Uljanik“).
ULJANIK: Macan, Stošić (od 68′ N. Bogdan), Mofardin, Ramadani, Trešnjić (od 46′ Babić), Jokić, Blašković (od 46′ Marić), Kajtazi (od 59′ Raković), Petrović, Hoxha, Radetić (od 78′ Dubravac).
CRIKVENICA: Baričević, Mazzarolli, Preni (od 46′ Merle), Prpić, Matešković, Tin Lagumdžija, Bogdanić, Alilović (od 85′ Dan Lagumdžija), Imeraj (od 78′ Buljat), Buršić, Šarković.

Nogometaši „Crikvenice“ jučer su nastavili sjajan pobjednički niz pobjedom protiv „Uljanika“ u Puli, tako da i dalje zauzimaju vodeće mjesto na ljestvici, s maksimalnim brojem bodova.
Naši nogometaši nisu imali lak posao u Puli, što bi se po konačnom rezultatu moglo pretpostaviti. Domaći su pritisli na početku utakmice i stvorili nekoliko izglednih šansi, međutim raspoložen je bio iskusni golman Igor Baričević koji je sačuvao mrežu „Crikvenice“.
Možda odlučujući trenutak utakmice dogodio se u 25. minuti kad je isključen domaći igrač Mofardin zbog prekrašaja i od tada je „Crikvenica“ imala brojčanu i terensku nadmoć. Uljanikovci su odolijevali s igračem manje sve do 56. minute kad je Dino Šarković postigao gol za 0:1. Do kraja utakmice u listu strijelaca upisao se i Tin Lagumdžija, još jednom Šarković, a „točku na i“ stavio je Josip Buršić.
Tako je nastavljena serija od 10 crikveničkih uzastopnih pobjeda računajući kup i prvenstvo, što se ne pamti u novijem razdoblju crikveničkog nogometa. U utorak u Crikvenicu dolazi „Osijek“ u kupu, bit će to odlična prilika da ova momčad „Crikvenice“ potvrdi svoju neospornu kvalitetu. A tko zna, možda i iznenadi prvoligaša. U kupu su iznenađenja česta.