"Murvica" u Pločama nadigrana tek u drugom poluvremenu

8. kolo: DALMATINKA – MURVICA 23:19 (9:11)

DALMATINKA: Sršen, Galov, Lovrić, Jarak 2, Sušak, Zelić 4, Barbir 3, Magdalena Žderić 1, Šendo, Oršulić 8 (7), Družijanić, Iva Žderić, Čupić, Klarić 1, Krilić 4, Jelčić.
MURVICA: Romina Antić, Ljubanović, Skorić 1, Kalčić 7 (2), Grozdek, Filipović 3, Marijeta Lekaj 3, Paurević 4, Mandekić, Debelić 1, Lončarić, Maja Pešut, Car, Anđela Tomić.
Sedmerci: „Dalmatinka“: 8 (7), „Murvica“: 3 (2).
Isključenja: „Dalmatinka“: 12'; „Murvica“: 6'.

Rukometašice „Murvice“ nisu uspjele iznenaditi ekipu „Dalmatinke“ u Pločama i tako doći do prvih prvenstvenih bodova. Odigrale su odlično prvo poluvrijeme, borbeno u obrani i disciplinirano u napadu, što je rezultiralo njihovim vodstvom tijekom čitavog prvog dijela utakmice. Na odmor se otišlo vodstvom „Murvice“ od dva gola prednosti (9:11).
Loš ulazak u drugo poluvrijeme naših rukometašica, koje su prvi gol u nastavku postigle tek u 14. minuti, omogućio je ekipi „Dalmatinke“ da dođe do vodstva od 12:11 u 34. minuti i da to vodstvo održi do kraja. „Murvica“ se dva puta pokušala vratiti (15:14 i 16:15), ali nije uspjela. U zadnjih deset minuta domaće rukometašice se odvajaju i dolaze do konačne pobjede od 23:19.
Unatoč porazu ohrabruje vrlo borbena igra naših rukometašica koje su primile svega 23 gola.
U sljedećem kolu u Crikvenici rukometašice „Murvice“ igraju protiv ekipe „Zrinskog“ iz Čakovca.