6. kolo: MURVICA - SAMOBOR  32:29 (15:14)

Crikvenica, 28.10.2023. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Grubor i Katanić (Poreč).

MURVICA: Kutija 2, Dugonjić, Ljubanović, Matičić 1, Stipčić 3, Skorić 9 (4), Mandekić, Tomić 2, Nekić 3, Dorčić, Toskić, Samardžić 5, Jerković 3, Car 4. Trener: Ramiz Džekić.
SAMOBOR: Belanić 6, Rođak 1, Sambolec, Kovač 5 (2), Budan, Horvat 3, Perić 6 (2), Barić, Kanceljak 6, Grgec, Karasman, Matijaščić, Radek 2, Brdarić. Trener: Mladen Katanec.

Rukometašice "Murvice" vratile su se pobjedama, u subotu su nadigrale gošće iz Samobora iako su se za dva boda morale poprilično namučiti.
"Murvica" je od samog početka bila u vodstvu, na polovici prvog poluvremena bilo je +5 za domaće (10:5), ali uporne gostujuće rukometašice se nisu predavale i do poluvremena su uspjele doći na samo gol zaostatka (15:14). Domaća obrana nije baš najbolje funkcionirala i na početku drugog poluvremena utakmica je opet bila u egalu (15:15).
Sve do 50. minute "Murvica" je u tankom vodstvu, ali nikako ne uspijeva napraviti veću prednost i prelomiti utakmicu. Samoborke su se držale sve do 50. minute (26:25), da bi potom "Murvica" mini-serijom od 3 uzastopna gola došla do prednosti od 29:25, što gošće do kraja utakmice više nisu mogle dostići.
Zadovoljan pobjedom bio je trener "Murvice" Ramiz Džekić:
- Protiv vrlo čvrste ekipe "Samobora" uspjeli smo doći do novih bodova, premda igra još uvijek nije bila na razini koju bih želio. Vidi se da se ekipa još mora uigravati, nekoliko je novih igračica i za to treba vremena.  U ovoj utakmici istakao bih efikasnu Ivonu Skorić te Ivanu Samardžić i Niku Car.