"Mornar Dramalj-Crikvenica" pobjedom ušao u prvenstvo

1. kolo: MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA - ZAMET 2 30:25

Crikvenica, 7.10.2023. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Sutkinje: Hanić i Vujić (Zagreb).

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Zrinski, Rak, Margeta 2 (1), Domijan, Troskot, Azirović 7, Marošević 8 (2), Dujmović 4, Derossi, Borna Matejčić 1, Manestar, Stupar 2, Jurković, Radanović, Božić 6, Raguž. Trener: Tomislav Huljina
ZAMET 2: Bašić, Stojčević, Klanac 1, Krapić 2, Dražul 3, Šušak 2, Palačković, Perić 1, Mlinac 2, Imeraj 1, Mijatović, Grce, Klić 1, Tonsa, Nadović 10 (7). Trener: Marin Mišković.

Mlada momčad "Mornara Dramalj-Crikvenica" pobjedom je ušla u novu natjecateljsku sezonu 2. hrvatske rukometne lige zapad. Od samog početka domaći su kontrolirali tijek utakmice, te su vodstvo stečeno u 10. minuti (6:2) držali do kraja prvog poluvremena, zahvaljujući ponajviše čvrstoj igri u obrani.
U drugom poluvremenu nastavili su u istom ritmu, sigurno su održavali vodstvo, premda su se gosti u nekoliko navrata približili na minus od dva gola, i zasluženo došli do startne pobjede.
Najefikasniji u redovima domaće momčadi bili su Ante Marošević, Edis Azirović i Tin Božić.
U sljedećem kolu rukometaši "Mornara Dramalj-Crikvenica" gostuju na vrućem terenu u Gospiću, protiv ekipe koja slovi kao jedan od konkurenata našim rukometašima u borbi za prvo mjesto.