1 - Najbolje seniorke: Veronika Kirinčić, Mirjana Pobor i Julijana Rumora
3 - Najbolji seniori: Milivoj Antić, Tomislav Milić i Siniša Budisavljević
4 - Najbolji seniori ekipno
5 - Najveću ribu ulovio je Milivoj Antić
6 - Siniša Budisavljević

Prošlog vikenda je u Crikvenici, u organizaciji Saveza za športski ribolov na moru Primorsko-goranske županije i PŠRD ''Arbun'' kao domaćina, Prvenstvo PGŽ u sportskom ribolovu štapom s obale za seniorke i seniore.
U subotu se natjecalo ukupno 30 ribolovaca iz 13 županijskih klubova koji su nakon 5 sati ribolova na vaganje donijeli 568 riba ukupne težine 30,5 kg.
Najuspješniji je bio Tomislav Milić (SRD "Kostrena") s ulovom od 2.153 grama. Drugo mjesto s ulovom od 1.993 grama osvojio je Milivoj Antić i(ŠRK''Oslić'' Selce), a treće mjesto s ulovom od 1.563 grama Siniša Budisavljević (ŠRD ''Tunera'' Jadranovo).
Ekipno 1. mjesto osvojila je ekipa SRD''Kostrena'' (Krešimir i Tomislav Milić), 2. mjesto pripalo je ekipi SRD ''Lovrata'' Krk (Milivoj Jurić i Tonči Babić), a 3. mjesto osvojila je ekipa SRD ''Kostrena 2'' (Marijo Milić i Mateo Vukušić).
Najveću ribu, ovčicu od 475 grama ulovio je Milivoj Antić.

U nedjelju su se natjecale seniorke, njih 29 seniorki iz 13 klubova, koje su nakon 5 sati ribolova na vaganje donijele 377 riba ukupne težine 16,7 kg.
Prvo mjesto s ulovom od 1.487 grama osvojila je Mirjana Pobor (ŠRK''Oslić'' Selce), drugo mjesto s ulovom od 1.023 grama pripalo je Veroniki Kirinčić i(SRD''Vela sten'' Čižići), a treće mjesto s ulovom od 968 grama Julijani Rumora (SRD ''Jadran'' Opatija).
Ekipno 1. mjesto osvojila je ekipa ŠRK''Oslić'' Selce (Mirjana Pobor i Dijana Lukšić), 2. mjesto osvojila je ekipa SRD ''Luben'' Bakar (Marina i Loredana Juretić), a 3. mjesto ekipa SRD ''Jadran'' Opatija (Julijana Rumora i Nada Đorđević).
Najveću ribu, ovčicu od 344 grama ulovila je Sava Dešković.
U nedjelju će se u Selcu održati Prvenstvo PGŽ u sportskom ribolovu štapom s obale za kategorije U21 i Masters 55+, domaćin je ŠRK "Oslić" Selce.