Karla Ivčić nastavlja s odličnim rezultatima u obje kadetske kategorije

Stolnoteniski športski klub "Srdoči" organizirao je 39. Kup grada Rijeke, a ovog puta turnir se održao u većoj dvorani i to onoj u Matuljima. U konkurenciji mlađih kadetkinja opet je odličan rezultat ostvarila Jakovarka Karla Ivčić. U  Rijeci je odigrala deseti ovosezonski turnir i osvojila deseti naslov pobjednice. U finalu je bila bolja od Sare Rivetti (Zagorec), dok su broncu osvojile Marija Bogović (Malinska) i Loreta Mandić (Šibenik).
Kadetski naslov završio je u rukama Leeloo Han Vukelje (Aquaestil), koja je u finalu je s 3:0 svladala Karlu Ivčić (Zagreb). Karla je velik posao napravila u polufinalu kada je svladala Elenu Vukovac (Aquaestil) s 3:1, inače drugu nositeljicu i tri godine stariju igračicu. Uz Vukovac treće mjesto osvojila je i Viktorija Oslaković (Jaska).