1 - Marcelo Suden
2 - Mateo Javorić

2. NL NS RIJEKA – JUNIORI

4. kolo: CRIKVENICA – RIJEKA 1:4 (1:0)

Crikvenica, 14.10.2020. Gradski stadion. Sudac: Milan Kukuljan (Podkilavac), Delegat: Zdravko Jurinjak (Lovran)
Strijelci: 1:0 Suden (24'), 1:1 Šerifović (69'), 1:2 Ivanković (84'), 1:3 Korač (86'), 1:4 Ivanković (89')
Žuti kartoni: Suden, Knežević, Šušnja („Crikvenica“); Momčilovski („Rijeka“)
CRIKVENICA: Manestar, Šušnja, Raguž (od 77' Brnjac), Svetić, Krizman (od 77' Cvjetičanin), Rubčić, Javorić, Knežević, Babić, Lagumdžija, Suden. Trener: Igor Baričević.
RIJEKA: Bliznac (od 46' Mišković), Tramišak, Ivanković, Knežević (od 33' Pučić), Mađovski (od 75' Rajić), Bogolin (od 56' Bogdanović), Momčilovski, Šerifović, Šarić (od 46' Jurešić), Mikloš (od 75' Trahlić), Korač. Trener: Zdravko Šimić.

Juniori „Crikvenice“ sedamdeset minuta bili su ravnopravni suparnik ekipi „Rijeke“, a onda je presudila gostujuća dužina klupe te umor naših igrača (Manestar, Svetić, Suden i Lagumdžija) koji su dan ranije nastupili za seniorsku ekipu na utakmici kupa PGŽ u Dražicama. Na poluvremenu rezultat je bio 1:0 za domaće, a pogodak je postigao najbolji pojedinac na današnjoj utakmici Marcelo Suden.

5. kolo: OTOČAC - CRIKVENICA 1:5 (1:2)

Otočac, 12.10.2020. Sudac: Bruno Papić (Senj), Delegat: Milan Šarić (Gospić) Strijelci: 0:1 Šušnja (18'), 1:1 Muhar (32'), 1:2 Javorić (35'), 1:3 Raguž (55'), 1:4 Javorić (70'), 1:5 Knežević (80')
Žuti karton: Suden („Crikvenica“)
OTOČAC: Stimenovski, Noć, Dasović, Špoljarić (od 40' Dunković), Perković, Rajković, Muhar, Tvrdinić, M. Hodak (od 73' I. Hodak), Vukelić (od 32' Vranić), Kamenko (od 75' Končar). Trener: Elvis Lasić.
CRIKVENICA: Manestar, Brkljača (od 66' Murn), Raguž, Svetić, Rubčić, Krizman (od 55' Cvjetičanin), Javorić (od 78' Brnjac), Šušnja, Babić, Suden, Knežević. Trener: Igor Baričević.

Juniori „Crikvenice“ na gostujućem terenu pobijedili su visokim rezultatom ekipu „Otočca“. Nakon što su sada svi igrači zdravi, ekipa je bila kompletna, a to se vidi iz zadnjih rezultata, jedino je nedostajao Dan Lagumdžija koji je dan ranije nastupio za seniorsku ekipu.

1. RIJEKA 4 4 0 0 17:6 12
2. CRES 5 3 0 2 35:13 9
3. NAPRIJED 5 3 0 2 15:10 9
4. CRIKVENICA 4 2 1 1 10:6 7
5. NEHAJ 5 1 1 3 8:14 4
6. OTOČAC 5 0 0 5 5:41 0