8. kolo: MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA - RUDAR ADRIA OIL 24:32 (16:15)

Crikvenica, 25.11.2023. Gradska sportska dvorana. Suci: Pešutić (Matulji) i Prpić (Kostrena).

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Troskot, Radanović 2 (1), Azirović 3 (1), Derossi 1, Manestar 2, Zrinski, Mijić, Marošević 5, Domijan, Božić 5 (2), Borna Matejčić, Stupar 1, Dujmović 2, Daskijević 3, Mataija, Raguž. Trener. Tomislav Huljina.
RUDAR ADRIA OIL: Franković, Vozila, Ratkajec 10, Trajkovski, Lazar 2, Bugarin 3, Muratović, Dražul, Velagić, Smolica 9 (4), Tomičić, Lukšić 2, Mišon 1, Derosi 5.

Prvi poraz na domaćem parketu, a drugi u dosadašnjem dijelu prvenstva. doživjeli su rukometaši "Mornara Dramalj-Crikvenica" u utakmici 8. ligaškog kola protiv gostiju iz Labina. Poraz je iznenađujući i vrlo neugodan jer njime naši rukometaši sada imaju dva boda manje od "Senja" i "Ogulina" u borbi za naslov prvaka.
Prvi dio susreta protekao je u izjednačenoj igri, a domaći su na poluvrijeme otišli s golom prednosti (16:15). Početkom drugog dijela povećali su prednost na +3 (18:15) i činilo se da će sve teći prema predviđanjima i da će naši rukometaši doći do očekivane pobjede. Međutim, borbeni gosti u 39. minuti najprije dolaze do izjednačenja, a onda u sljedećih 15 minuta potpuno dominiraju terenom. Naši rukometaši su u razdoblju od 37. do 57. minute postigli jedan jedini gol, što su Labinjani iskoristili da naprave prednost za konačnu pobjedu.