Ivan Butorac: Na Krku smo mogli osvojiti barem bod

Ivan Butorac, kapetan NK "Crikvenica"

Nakon odigranog 1. kola 3. HNL – zapad, u kojem su nogometaši „Crikvenice“ gostovali na Krku, gdje su izgubili minimalnim rezultatom 1:0, komentar utakmice dobili smo od kapetana Ivana Butorca:
- Najprije moram reći kako nam je svima žao što nismo ostvarili bolji rezultat, tu mislim barem na osvajanje jednog boda, a da ne kažem da smo mogli doći i do pobjede. Naime, u prvom poluvremenu imali smo dvije vrlo izgledne prilike, posebno je izgledna bila ona Imerajeva, ali nismo postigli gol. Da smo tada uspjeli povesti utakmica bi sasvim izgedno otišla nama u korist. Mogu naglasiti da smo u tom prvom poluvremenu jako dobro stajali na terenu.
U drugom poluvremenu morali smo obaviti zamjenu igrača, Alilović je počeo osjećati umor iz razloga što je tijekom priprema bio ozlijeđen, da bi nakon toga i Imeraj tražio zamjenu zbog ozljede. U tom razdoblju dobili smo i nesretno zgoditak, koji se na kraju pokazao ključnim na utakmici.
Pored toga ozlijedio se i Mioč koji je morao biti zamjenjen da bi nakon toga i Prpić dobio udarac u glavu kopačkom protivnika, tako da smo zadnjih 20 minuta imali u polju 9 igrača plus golmana Baričevića, koji je obranio dvije izgledne prilike Krčana. Pred kraj utakmice imali smo i priliku jedan na jedan, ali je golman „Krka“ skrenuo loptu koju Buršić nije uspio stići i ubaciti u gol. Pored toga poništen nam je i gol, navodno zbog prekršaja nad obrambenim igračam „Krka“.
Moram zaključiti s time da od četiri prilike za gol moraš iskoristiti barem jednu, a to mi na Krku nismo uspjeli.
Sada se okrećemo sljedećoj utakmici protiv „Rudara“ iz Labina na svome terenu, koju ćemo svakako nastojati pobijediti. Nama će svaka utakmica biti ključna bilo kod kuće bilo u gostima, jer u ovoj ligi nema slabih protivnika i svaki je bod dragocjen.