Visoke pobjede juniora i mlađih pionira "Crikvenice"

3 - Ivan Šušnja
4 - Marcelo Suden, Filip Knežević, Karlo Brnjac

2. NL NS RIJEKA - JUNIORI

10. kolo: CRIKVENICA – OTOČAC 8:0 (8:0) - prekid

Crikvenica, 15.11.2020. Gradski stadion. Sudac: Milan Kukuljan (Dražice), Delegat: Marijo Mužević (Vrbovsko)

Strijelci: 1:0 Šušnja (1'), 2:0 Brnjac (4'), 3:0 Suden (20'), 4:0 Babić (25'), 5:0 Babić (29'), 6:0 Rubčić (35'), 7:0 Babić (36'), 8:0 Šušnja (38')

CRIKVENICA:  Manestar, Brkljača, Cvjetičanin, Svetić, Rubčić, Šušnja, Javorić, Knežević, Babić, Suden, Brnjac
Trener: Igor Baričević.
OTOČAC: Noć, Dasović, Dunković, Tvrdinić, Franković, Kamenko, Orešković, Vranić
Trener: Elvis Lasić

„Crikvenički“ juniori u golijadi pobijedili su ekipu „Otočca“. Nakon visokog poraza u prošlom kolu na gostovanju kod ekipe juniora „Rijeke“, kada je ekipa nastupila bez Sudena, Svetića, Krizmana, Raguža, Murna, a nastupili nedovoljno spremni Jurčić i Petrović, te zbog povreda početkom drugog poluvremenu bez Rubčića i Babića, ovog puta kompletni napunili su mrežu ekipe „Otočca“ koja je došla na utakmicu sa svega osam igrača.
S obzirom da je jedan igrač "Otočca" zbog povrede izašao u prvom poluvremenu, a drugi iz istog razloga ostao na poluvremenu u svlačionici, sukladno propozicijama nije bilo uvjeta  nastaviti utakmicu, pa je registrirana postignutim rezultatom prvog poluvremena. Ovom utakmicom juniori su završili jesenski dio natjecanja.

9. kolo:  NEHAJ – CRIKVENICA 0:5 (0:2)

Senj, 15.11.2020. Igralište "Nehaja". Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav), Delegat: Zvonko Sobol (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Marošević (21' ), 0:2 Babić (23'), 0:3 Babić (33'), 0:4 Škraljsky (39'), 0:5 Babić (53')

NEHAJ: Z. Tomljanović, Papić, Biondić, Lopac, Tomić, L. Lopac, A.Tomljanović, Stanić, Podnar, Nekić, Šolić            Trener: Željko Tomljanović

CRIKVENICA: Martinović, Ameti, Crnić, Štengl, Fejzić, Šipek, Lukarić, Škraljsky, Babić,  Marošević, Tomljanović                                                                                                                                                        Trener: Duško Zatezalo

U zaostaloj utakmici 9. kola crikvenički mlađi pioniri na igralištu „Nehaj“ u Senju napunili su mrežu svojih vršnjaka. Trostruki strijelac za ekipu bio je Mauro Babić. U posljednjem kolu jesenskog dijela natjecanja pioniri gostuju kod ekipe „Cresa“.