11. kolo: BUJE'53 - MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA 24:15 (14:7)

Buje, 15.2.2023. ŠSD OŠ Mate Balote. Gledatelja: 50. Suci: Grubor i Katanić (Poreč).

BUJE '53: Radunović 3, Dragić, Kojčinović, Velić, Vukelić, Persel, Radečić 4, Knežević 2, Tomaić, Radizlović Manzin, Krčalić 1, Žalac 1, Gabriel Paradžiković 5, Kristian Paradžiković 1, Matković 1, Modrušan 6. Trener: Franceschini.
MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Lovrenović, Matejčić 2, Oroši, Čupić 3, Marošević 1, Jošt, Dujmović 1, Derossi, Mataija 2, Manestar, Radanović, Božić 1, Karlo Domijan 2, Raguž. Trener: Žirovec.

Isključenja: "Buje '53: 8'; "Mornar Dramalj-Crikvenica": 4'
Sedmerci: "Buje '53": 3 (2); "Mornar Dramalj -Crikvenica": 6 (2).

Rukometaši "Mornara Dramalj-Crikvenica" visoko su poraženi u Bujama u 11. koli 2. HRL Zapad. Prvi dio utakmice odigrali su solidno, u 18. minuti rezultat je bio 6:6, a onda su domaći rukometaši do poluvremena postigli 8 golova, a naši rukometaši samo 1 i napoluvrijeme se otišlo sa 7 golova prednosti "Buja '53". naši rukometaši previše su griješili, posebice u napadu , što govori i brojka od samo 15 postignutih golova. Nisu realizirali ni 4 sedmerca tako ništa osim visokog poraza nisu ni zaslužili.
Priliku za popravni imaju sljedeće subote kad u Crikvenici dočekuju momčad "Trsata".