Sinj, 13.3.2021. GSD "Ivica Glavan Ićo". Suci: Anušić (Primorski Dolac) i Vukovac (Split).

SINJ: Ćosić Dragan, Ana Zorica, Pletikosić 3, Kljaković Gašpić 8 (4), Petra Zorica, Mažurin 6, Ljubica Plazibat 3 (1), Čović, Crnčević 6, Vugdelija, Anđela Plazibat 1, Mravak, Ćaleta, Lovrić 4, Paštar, Bešljić.
MURVICA: Ljubanović, Prevendar 4, Maja Pešut, Nekić 1, Jelenović 14, Grozdek, Filipović 7, Masnić 4, Mandekić, Lekaj 3, Rajković, Debelić 2, Alujević, Lončarić, Matea Pešut, Car. Trener: Ramiz Džekić.

Sedmerci: "Sinj": 5 (5); "Murvica": 9 (8).
Isključenja: "Sinj": 6'; "Murvica": 12'.

Za ostanak u ligaškom društvu rukometašice "Murvice" su jednostavno "morale" pobijediti danas u Sinju, u utakmici 19. kola 1. HRL. Iz lige ispadaju tri ekipe, već je otpisana ekipa "1234 Virovitice", a sa samo 5 dosad osvojenih bodova, izgledni kandidat za ispadanje je upravo ekipa "Sinja".
Naše rukometašice su u utakmicu ušle odlučne da dođu do pobjede i utakmicu su riješile već u prvom poluvremenu kad su napravile razliku od 6 golova (13:19). U ekipu se vratila Silvija Masnić, a nakon dugo vremena u sastavu je bila i Dilja Lekaj. Odlično prvo poluvrijeme odigrala je Rea Jelenović koja je za 30 minuta postigla čak 10 golova.
U drugom poluvremenu naše rukometašice su rutinski održavale prednost, premda su Sinjanke zaprijetile u 56. minuti kad su došle na -3 gola (28:31).
U finišu utakmice na parket se nakon nekoliko mjeseci izbivanja zbog ozljede vratila Dilja Lekaj i odmah je podsjetila na svoju kvalitetu postigavši 3 uzastopna gola. Na koncu, Rea Jelenović je došla do brojke od čak 14 postIgnutih golova, efikasna je bila i Petra Filipović sa 7 golova, a sve ostale igračice zaslužuju pohvale za pobjedu. Sve u svemu "Murvica" je u Sinju napravila dobar posao.