18. kolo: SENIA - MURVICA 32:28 (14:15)

Senj, 25.3.2023. SD "Robert Barbić Beli". Gledatelja: 100. Suci: Pešutić (Matulji) i Prpić (Kostrena).

SENIA: Lekaj, Svast 6, Samardžić 5, Komadina 5, Šolić, Dabac, Biondić, Matičić 12 (6), Skokandić 2, Cvjetičanin, Jurčić 2, Katalinić, Kren.
MURVICA: Toskić, Kutija 1, Ljubanović, Stipčić 3, Skorić 4 (1), Mandekić, Valentina Tomić, Debelić 11 (4), Lončarić 4, Nikolić 4, Runtas, Car 1, Anđela Tomić.

Rukometašice "Murvice" odigrale su jučer u Senju utakmicu za čim brži zaborav. Pomalo neočekivano izgubile su od posljednjeplasirane "Senije" i pokvarile plasman na ljestvici. Na kraju prvog poluvremena su imale prednost od jednog gola razlike (14:15), ali su onda pale u igru u zadnjih petnaestak minuta i poraz je bio neizbježan.
Priliku za popravak imaju sljedeće subote kad u Crikvenicu dolazi ekipa "Sloge".

1. RUDAR 18 18 0 0 594:389 36
2. UDARNIK 17 12 2 3 491:405 26
3. LOKOMOTIVA 2 16 12 1 3 486:395 25
4. IVANIĆ 18 10 1 7 519:494 21
5. SAMOBOR 18 9 0 9 508:493 18
6. TREŠNJEVKA 17 9 0 8 397:425 18
7. LIBURNIJAOOPATIJA 17 8 0 9 446:460 16
8. MURVICA 18 8 0 10 481:504 16