Rukometašice "Murvice" odigrale prvu pripremnu utakmicu

MURVICA – IZOLA 25:24 (14:9)

Crikvenica, 13.8.2019. Gradska sportska dvorana. Sudac: Senad Serdarević.
MURVICA: Romina Antić, Marta Pešut, Mandekić, Filipović, Marijeta Lekaj 7, Matea Pešut, Matijašić 4, Nika Car 3, Kalčić 3, Lončarić 1, Tomić, Butković 3, Talan, Debelić 4, Krešić.
IZOLA: Stojčič, Perkat, Čokeljc 2, Korošec 4, Škerjanec 3, Madžarević 3, Peharc 1, Mujanović 5, Berzelak 1, Vujmilović 2, Soršak, Štritof 2, Šalković.

Nakon uvodnih 7 dana bazičnih priprema ekipa ŽRK „Murvica“ odigrala je svoju prvu pripremnu utakmicu prije početka novog prvenstva. Za protivnice su imale rukometašice „Izole“, ekipu iz slovenske prve lige.
Od samog početka „Murvica“ je bila u vodstvu, a trener Nikola Čupić u igri je držao najjaču postavu koja je do poluvremena napravila prednost od 5 golova (14:9). U drugom poluvremenu šansu za igru su dobile sve trenutno raspoložive igračice, pa se vodstvo „Murvice“ polako počelo topiti. Nekoliko minuta prije kraja gošće su uspjele i povest,i da bi na kraju domaće rukometašice preko Antonije Matijašić uspjele ponovno preokrenuti rezultat i ostvariti pobjedu 25:24.