Rukometaši pobjedom ušli u nastavak prvenstva

10. kolo: MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA - ZAMET 2 27:18 (14:5)

Crikvenica 18.2.2023. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 80. Suci: Krmek (Rijeka) i Prpić (Kostrena)

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Lovrenović, Matejčić 1, Oroši 6, Čupić 3, Margeta 1 (1), Ivan Domijan 4, Azirović 2, Marošević 3, Derossi, Mataija, Manestar 1, Orlić 2, Božić 1 (1), Mijić 2, Karlo Domijan 1, Raguž. Trener: Tomislav Huljina.
ZAMET 2: Dundović, Stojčević 3, Nadović 4, Dika 1, Krapić, Reljanović 5, Jovović, Palačković, Šušak, Vuković, Locan, Klić 5 (1), Dražul. Trener: Milan Uzelac.

Utakmicom između "Mornara - Dramalj-Crikvenice" i "druge momčadi "Zameta" jučer je nastavljeno prvenstvo 2. hrvatske rukometne lige - zapad. Uvjerljivom pobjedom naši rukometaši učvrstili su se na 3. mjestu ligaške ljestvice, s ambicijom da taj plasman i poprave.
Žestokim početkom, prije svega čvrstom obranom, domaći rukometaši su protiv mladih Riječana poveli 5:0, koji su prvi gol dali tek u 11. minuti. Do poluvrema ta se prednost gotovo udvostručila (14:5) i pitanje pobjednika više nije pitanje. U drugom poluvremenu naši rukometaši rutinski su čuvali prednost, a trener Huljina je dao priliku igrati svom rukometašima u zapisniku. A zanimljiv je bio jučerašnji sastav domaćih, bio je sastavljen od nekolicine mladih perspektivnih igrača i nekolicine iskusnika, gotovo u jednakom omjeru. U sastavu domaćih rukometaša opet su Ticijan Oroši i Nevio Mijić, a upravo je Oroši sa 6 postignutih golova s krila bio najbolji strijelac utakmice.
U sljedećem kolu rukometaši "Mornara Dramalj-Crikvenica" igraju u gostima protiv momčadi "Buje '53".

1. GOSPIĆ 10 10 0 0 327:279 20
2. DUBOVAC-GAZA 10 9 0 1 325:253 18
3. MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA 10 6 0 4 293:266 12
4. BUJE '53 10 5 0 5 248:242 10
5. KARLOVAC 2 9 3 2 4 273:257 8
6. ZAMET 2 10 4 0 6 274:299 8
7. SENJ 10 3 1 6 225:244 7
8. TRSATXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 10 2 3 5 248:278 7