4. kolo: MORNAR-CRIKVENICA – BUZET  31:32 (14:17)

Crikvenica, 23.10.2021. Gradska sportska dvorana. Bez gledatelja. Suci: Kovačević (Samobor) i Kuhar (Zagreb).

MORNAR-CRIKVENICA: Loparac 1, Matejčić 1, Karlo Domijan, Mozetič 7, Grgurević 6 (1), Dujmović, Dragičević 6 (1), Manestar, Jovanović, Jonjić, Stupar 7 (4), Ivan Domijan 1, Mataija 2.
BUZET: Vanja Šegota, Musizza, Jakac 3, Nežić 1 (1), Valković 8, Flego, Igor Šegota 11, Skukan, Črnac, Rušnjak 3, Bašić, Bašić, Pešić, Dobša, Božić 4, Tušhev, Karaula 2.

Sedmerci: „Mornar-Crikvenica“: 8 (6); „Buzet“: 3 (3).
Isključenja: „Mornar-Crikvenica“: 10'; „Buzet“: 10'.

Rukometaši "Mornara-Crikvenica" tijesno su poraženi protiv "Buzeta" u 4. kolu 1.HRL - jug. Ispostavilo se na kraju da je naše rukometaše bodova koštao izuzetno loš ulazak u utakmicu, o čemu govori podatak da su Buzećani već u 6. minuti imali 5 golova prednosti, a da je u 12. minuti na semaforu stajalo 3:11.
Domaći rukometaši kao da su tek tada počeli igrati, pa su zahvaljujući boljoj igri u obrani do kraja drugog poluvremena uspjeli smanjiti prednost gostiju na 3 gola (14:17).
Drugo poluvrijeme proteklo je u nastojanjima rukometaša "Mornara-Crikvenica" da uhvate priključak s gostima koji su sve do 45. minute držali visoku razliku (22:28). Domaći rukometaši tada još pojačavaju pritisak i razlika se iz minute u minutu počinje smanjivati, da bi se u samu završnicu ušlo s minimalnih 31:32 za "Buzet", nakon što je Jakov Mozetič u 58. minuti postigao gol, pokazalo se, zadnji na utakmici. Imali su naši rukometaši priliku doći i do izjednačenja, ali u tome nisu uspjeli. U domaćem sastavu istakli su se Jakov Mozetič, Karlo Dragičević i Luka Grgurević, kod gostiju Raul Valković i Igor Šegota.