Potop nogometaša "Crikvenice"

3. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - ZAPAD

4. kolo: CRIKVENICA - ULJANIK 0:5 (0:1)

Crikvenica, 20.9.2022. Gradski stadion. Gledatelja: 80.  Sudac: Marko Cvijović (Rijeka). Pomoćni suci: Ivica Radošević (Gospić) i Mauro Mušković (Kastav).

Strijelci: 0:1 Batelić (42'), 0:2 Raković (53'), 0:3 Raković (70'), 0:4 Jokić (82'), 0:5 Jokić (86').
Žuti kartoni: Vidović, Tomić ("Crikvenica"), Posavec ("Uljanik").

CRIKVENICA
: Dizdar, Zubić, Mišljenčević (od 46' Vidović), Dias (od 54' Chekalil), Hrmić, Lukarić, Preni (od 73' Smolčić), Tomić, Petrinović, De Oliviera, Roganović (od 73' Filipović).
ULJANIK: Fallata, Mofardin (od 46' Giljanović), Ramadani, Lozančić (od 84' Ognjenović), Batelić (od 90' Alwalah), Jokić, Matteoni, Posavec, Jereb, Parezanović, Raković (od 81' Cingi)

Subotnje nevrijeme i obilna kiša koja je natopila travnjak crikveničkog stadiona bili su razlog odgode utakmice 4. kola 3.HNL - zapad između "Crikvenice" i "Uljanika" za utorak. Jučer su uvjeti za odigravanje ove utakmice bili idealni, međutim nogometaši "Crikvenice" su ipak doživjeli potop, onaj rezultatski.
Početak utakmice nije dao naslutiti takav epilog, već u trećoj minuti udarac glavom Tonija Petrinovića odsjeo je na prečki gostujućeg gola, što je domaćim navijačima probudilo nade u povoljan ishod. U prvom dijelu utakmice naši nogometaši bili su ravnopravan takmac na terenu, ali kako je utakmica odmicala gosti iz Pule su preuzimali inicijativu, a rezultat toga je i njihov vodeći gol u završnici prvog poluvremena. Bila je to prava majstorija Kristiana Batelića koji je s ruba šesnaesterca loptu krasno plasirao u sam gornji kut domaćeg gola.
U drugom poluvremenu gosti su u potpunosti dominirali terenom, igra "Crikvenice" je bila potpuno nepovezana, tako da su se redale šanse, a onda i golovi u mreži domaćih. Rezultat je čak mogao biti i veći da domaći golman Josip Dizdar  nije u nekoliko navrata sjajnim intervencijama obranio udarce gostiju iz stopostotnih šansi.
U sljedećem kolu nogometaši "Crikvenice" gostuju u Hreljinu protiv "Naprijeda", nadajmo se u boljem izdanju od ovog jučerašnjeg.