6. kolo: GOSPIĆ – MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA  34:32 (17:19)

Gospić, 5.11.2022. GŠD Gospić. Suci: Đurinović i Božinović (Zagreb).
GOSPIĆ: Kolačević, Čačić, Milković, Jergović, Merhar 2, Antić 2, Suknaić5, Cvjetković 6, Nekić, Devčić, Krmpotić, Matulović 3, Kovačević 2, Markić 12 (2), Pavelić 2, Verzon.
MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Rak, Matejčić 6, Božić 7 (1), Niko Manestar, Lovrenović, Čupić 2, Rek, Marošević, Ivan Domijan 2, Mataija 3, Leo Manestar, Stupar 9, Dujmović 3, Azirović,  Raguž.

Sedmerci: „Gospić“: 2 (2); „Mornar Dramalj-Crikvenica“: 1(1)
Isključenja: „Gospić“: 2'; „Mornar Dramalj-Crikvenica“: 6'

Rukometaši "Mornara Dramalj-Crikvenica" tijesno su poraženi na gostovanju kod vodećeg "Gospića" u 6. ligaškom kolu. Tijekom čitavog prvog poluvremena naši su rukometaši bili u vodstvu od dva do četiri gola razlike, međutim Gospićani su napravili preokret u prvim minutama nastavka. Sve do 54. minute igralo se vrlo izjednačeno, gol za gol, da bi u 54. minuti domaći došli do vodstva 33:31 koje su umješno sačuvalio do kraja utakmice za konačnu pobjedu.
Naši rukometaši su i u ovoj utakmici pokazali da imaju kvalitetu kojom bi trebali biti u samom vrhu ligaške ljestvice, međutim brine što su već zabilježili 4 ligaška poraza, što treba nadoknaditi kako bi se izborio povratak u prvoligaško društvo.