Zaostala utakmica 9. kola: RUDAR LABIN – MORNAR CRIKVENICA  29:26 (14:16)

Labin, 16.12.2020. SD „Franko Mileta“. Bez gledatelja. Suci: Cepanec (Turčin) i Dragočajac (Novska).

RUDAR LABIN: Štucin 3, Derossi 7 (3), Bijelić, Vozila, Matošević, Franković 7, Juričić, Mandić, Lukšić, Tomičić, Šting, Dukić, Hrvatin, Jurman 6, Kokot, Jelušić 6 (1).
MORNAR-CRIKVENICA: Viskić, Karlo Domijan, Lušić 7 (2), Dragičević, Derossi, Pikec 6, Smojver 3, Jonjić, Pičuljan 2, Mijić 1, Mataija, Stupar 7, Turčinov.

Sedmerci: „Rudar Labin“: 6 (4); „Mornar-Crikvenica“: 3 (2).
Isključenja: „Rudar Labin“: 8'; „Mornar-Crikvenica“: 10'.

Rukometaši „Mornara-Crikvenica“ poraženi su sinoć u Labinu u zaostaloj utakmici 9. kola 1.HRL – jug od domaćeg „Rudara“. Bila je to posljednja ovogodišnja utakmica naših rukometaša i još jedna propuštena prilika da osvoje prve prvenstvene bodove.
Većim dijelom utakmice bili su u vodstvu, a na poluvrijeme su otišli s prednošću od 2 gola (14:16). U prvom poluvremenu istakao se Matej Stupar s 5 postignutih golova, a dobro su nastavili i drugi dio utakmice. U 45. minuti vodili su sa 4 razlike (19:23), međutim domaći rukometaši tada rade seriju od 6:0 i u 52. minuti dolaze do vodstva od 25:23. Pokušali su naši rukometaši vratiti pozitivan rezultat, u 56. minuti Lušić je smanjio na 27:26, ali do kraja utakmice više nisu postigli gol. Tako su opet ostali bez bodova i na kraju prvog dijela prvenstva zauzimaju posljednje mjesto na ljestvici.