10. kolo: BUZET – MORNAR-CRIKVENICA 30:23 (20:11)

Labin, 12.12.2020. ŠD Buzet. Bez gledatelja. Suci: Kasunić i Nikolovski (Karlovac).

BUZET: Vanja Šegota 1, Petohleb 2, Klasanović, Jakac 1, Božić, Nežić, Valković 4 (2), Vučko 8 (2), Igor Šegota, Černeka 9, Jović, Črnac, Skukan, Bašić 4, Lučin, Rušnjak 1 (1).
MORNAR-CRIKVENICA: Viskić, Turčinov 1, Pičuljan 2, Mijić 1, Stupar 2, Derossi, Lušić 3, Pikec 7 (1), Smojver 7 (3).

Sedmerci: „Rudar“: 5 (5) ; „Mornar-Crikvenica“: 5 (4).
Isključenja: „Rudar“: 2' ; „Mornar-Crikvenica“: 6'.

Trener Tomislav Čupić imao je samo 9 igrača u zapisniku utakmice 10. kola 1. HRL protiv "Buzeta" u Buzetu. Premalo za ozbiljniji otpor jednoj od najboljih momčadi lige. Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu u kojem su domaći rukometaši napravili prednost od 9 golova. U zadnjih 10 minuta Buzećani su postigli samo 1 gol, pa su naši rukometaši njihovo vodstvo od 29:17 uspjeli smanjiti na podnošljiviju razliku.
Do kraja prvog dijela prvenstva rukometaši "Mornara-Crikvenica" imaju još jednu utakmicu, u srijedu igraju protiv "Rudara" u Labinu.