Poraz "Mornara-Crikvenica" protiv "Kozale"

1. kolo: KOZALA – MORNAR-DRAMALJ CRIKVENICA 33:27 (15:10)

Rijeka, 3.10.2021. Dvorana „Dinko Lukarić“. Gledatelja: 50. Suci: Kasunić i Nikolovski (oba Karlovac).

KOZALA: Sančanin, Baldo, Dražul, Deželjin 9 (2), Lučić 1, Vujović 3, Juričević 7, Kezić 8, Srok, Andričević, Potočnjak 2, Schlagenhauf 1, Mikuličić, Sušanj, Balas 2.
MORNAR-CRIKVENICA: Loparac, Matejčić 5, Oroši, Mozetič 1, Grgurević 3, Derossi 1, Jonjić, Brozičević, Stupar 11 (7), Karlo Domijan, Ivan Domijan 2, Dragičević 1, Prpić, Dujmović 3.

Sedmerci: "Kozala": 2 (6); "Mornar-Crikvenica" 7 (7)
Isključenja: "Kozala": 10'; "Mornar-Crikvenica": 10'

Rukometaši „Mornara-Crikvenica“ poraženi su u 1. kolu novog prvenstva protiv „Kozale“ u Rijeci.
Izostanak Olivera Lušića je preveliki hendikep za naše rukometaše, koji su se u egalu držali prvih 25 minuta utakmice. No, onda je u razdoblju od 25. minute i rezultata 10:10 „Kozala“do 34. minute postigla 7 uzastopnih golova i pobjegla na velikih 17:10. Time je utakmica bila riješena, domaći rukometaši su do kraja uspješno sačuvali stečenu prednost.
Najefikasniji u redovima naših rukometaša bili su Stupar i Matejčić, dok su kod „Kozele“ prednjačili Deželjin i Kezić.