Poraz "Mornara-Crikvenica" protiv "Buzeta"

22. kolo: MORNAR-CRIKVENICA – BUZET  22:26 (13:13)

MORNAR-CRIKVENICA: Viskić, Mataija 1, Oroši, Dragičević, Dujmović, Čupić 5,  Derossi, Huljina, Pikec 5, Smojver 4 (3), Mijić, Mozetič 3, Rak, Stupar 3, Turčinov 1.
BUZET: Šegota 2, Petohleb, Klasanović, Jakac 2, Božić 4, Skukan, Valković 3, Vučko 12 (5), Igor Šegota, Černeka 3, Jović, Crnjak, Rušnjak, Bašić, Pešić.

Sedmerci: „Mornar-Crikvenica“: 3 (3); „Buzet“: 6 (5).
Isključenja: „Mornar-Crikvenica“: 8'; „Buzet“: 6' .

Kad bi utakmice trajale 50 minuta „Mornar-Crikvenica“ bi na kontu imao puno više bodova nego li ih ima sada. U više dosad odigranih utakmica naši rukometaši su utakmice gubili u zadnjim minutama, a tako je bilo i u ranije odigranoj utakmici posljednjeg 22. kola 1. HRL – jug protiv „Buzeta“. Do 53. minute su bili u egalu (22:22), a onda do kraja utakmice više nisu postigli niti jedan gol. Buzećani su iskoristili greške domaćih u napadu i u završnici su došli do pobjede 22:26. I ovu utakmicu „Mornar-Crikvenica“ je odigrao bez Olivera Lušića, a nedostajali su i Vlado Matejčić te Ivan Domijan.
Do kraja prvenstva su našim rukometašima preostale još dvije utakmice, u subotu protiv „Rudara Labin“ u Gradskoj sportskoj dvorani i onda gostovanje u Trogiru protiv lidera prvenstva.

1. TROGIR 19 17 0 2 560:465 34
2. KARLOVAC 19 16 0 3 550:451 32
3. RIBOLA.KAŠTELA 19 13 0 6 508:464 26
4. BUZET 20 12 2 6 571:550 26
5. BALIĆ&METLIČIĆ 19 9 2 8 518:507 20
6. METKOVIĆ-MEHANIKA 19 8 4 7 456:464 20
7. KOZALA 19 10 0 9 581:573 20
8. ZADAR.1954 18 7 1 10 520:533 15