3. kolo: SENJ – MORNAR-CRIKVENICA  21:22 (8:9)

Senj, 16.10.2021. Sportska dvorana „Robert Barbić Beli“. Suci: Bernobić (Rijeka) i Gagula (Zagreb).

SENJ: Mate Nekić, Birkić 1, Tomas, Žunić, Stipetić 5, Turković, Čulinović 3, Rak, Vukšić 3 (3), Francetić 1, Juraj Nekić, Krmpotić 5 (4), Barbić, Stanić 3, Ćosić, Jeličić.
MORNAR-CRIKVENICA: Loparac, Matejčić 4, Karlo Domijan, Mozetič 1, Grgurević 4, Dujmović 5, Prpić, Manestar, Jonjić, Dragičević 2 (2), Ivan Domijan 1, Mataija 3.
Sedmerci: „Senj“: 11 (7); „Mornar-Crikvenica“: 2 (2)
Isključenja: „Senj“: 8'; „Mornar-Crikvenica“: 12'.

U uzbudljivoj i izjednačenoj utakmici rukometaši "Mornara-Crikvenica" pobijedili su golom razlike Senjane i došli do važnih bodova s gostovanja.
Imali su domaći rukometaši u 13. minuti vodstvo od 7:2 i izgledalo je da će oslabljeni Crikveničani (bez Lušića, Stupara, Orošija ...) loše proći, međutim Nikola Dujmović postiže 3 gola, pridružuju mu se Dragičević i Mataija i "Mornar-Crikvenica" u 24. minuti dolazi do izjednačenja 7:7.
Od tada pa do kraja susreta vodi se izjednačena i tvrda borba, golovi se teško postižu, a ni jedna ekipa ne stvara veću prednost od dva gola. U 58. minuti Grgurević dovodi goste u vodstvo od 19:21, Senjani preko Matije Krmpotića uspijevaju smanjiti na 20:21, da bi 57 sekundi prije kraja kapetan "Mornara-Crikvenica" Vlado Matejčić pogodio za 20:22. Senjani su brzo smanjili na 21:22, u samoj završnici imali priliku za poravnanje, ali u tome nisu uspjeli i bodovi su otišli u Crikvenicu.