1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA ZAPAD

12. kolo GROBNIČAN – ŽOK CRIKVENICA 2:3 (18:25, 21:25, 25:23, 30:28, 14:16)

Mavrinci, 8.3.2023. Sportska dvorana

CRIKVENICA: Gea Glavan, Aleksandra Kolmanić, Laura Mađerić, Linda Mađerić, Lara Nikolić, Tara Radanović, Paola Škraljsky, Nermina Tatar i Korina Žužić. Marko Pavičić.

Odbojkašice ŽOK-a „Crikvenica“ su u srijedu, na Dan žena, u Mavrincima odigrale vrlo zanimljivu i neizvjesnu utakmicu u kojoj su ostvarile drugu pobjedu u nizu na gostujućim terenima.
U prva dva seta crikveničke odbojkašice su dominirale i povele rezultatom 2:0. U trećem setu dolazi do pada u igri, gubitka koncentracije i s nekoliko vezanih grešaka omogućuju protivnicama da se vrate u igru.
Četvrti set nakon velike i neizvjesne borbe Grobničanke dobivaju rezultatom 30:28 nakon čega kreće odlučujući peti set. U neizzvjesnoj završici crikveničke odbojkašice pokazuju više koncentracije u odlučujućim trenucima, set dobivaju rezultatom 16:14, a time i utakmicu rezultatom 3:2.

Marko Pavičić (trener): Odigranom utakmicom na Mavrincima protiv ekipe OK „Grobničan“ zabilježili smo jos jednu pobjedu u 1.B hrvatskoj odbojkaškoj ligi zapad i to drugu gostujuću utakmicu u nizu. Utakmica je dobro započela za nas, poveli smo 2:0 zasluženo i onda se događa preokret te utakmica ide u pet setova. Do preokreta dolazi našim padom koncentracije i gubljenjem energije i snage što protivnik dobro koristi i dolazi do izjednačenja 2:2. Mi nastavljamo sa svojim vezanim greškama i lošom igrom, što dovodi u neizvjesnost pet set, ali ipak skupljamo zadnje atome snage i koncentracije pa zadnji odlučujući set dobivamo sa rezultatom 16:14 i kući smo se vratili s nova 2 boda.