18. kolo: CRIKVENICA - PAZIN 2 3:1 (25:12, 25:22, 23:25, 25:20)

Crikvenica, 8.5.2022. Dvorana OŠ Zvonka Cara. Suci: Branković, Mikuličić i Vojvodić (Rijeka).

CRIKVENICA: Matea Mikulec, Dorotea Šimić, Tara Radanović, Lana Luksetić, Paola Škraljsky, Aleksandra Kolmanić, Ema Reljac, Laura Mađerić, Leona Bondžić, Nermina Tatar, Linda Mađerić, Hana Džinić. Trener: Marko Pavičić.
PAZIN 2: Dušman, Jurić, Rilak, Pilat, Smoković, Dimovski, Baća, Cvijanović, Jedrejčić. Trener: Jurić.

Zadnju ligašku utakmicu ove sezone odigrale su danas odbojkašice "Crikvenice", pobijedile su ekipu "Pazin 2" rezultatom 3:1. Naše odbojkašice već su ranije osigurale naslov prvakinja, pa rezultat ove utakmice nije bio presudan, međutim željele su pobjedom zaključiti najbolju sezonu u povijesti kluba. Za pobjedu su se morale itekako pomučiti jer su se gošće iz Pazina predstavile u vrlo dobrom izdanju. "Crikvenica" je samo prvi set dobila relativno lako, preostala tri seta bila su dosta neizvjesna i izjednačena, no na kraju su naše odbojkašice zasluženo pobijedile.
Pravo slavlje uslijedilo je nakon utakmice kad je pehar namijenjen prvakinjama 2. hrvatske lige odbojkašica - zapad kapetanici "Crikvenice" Aleksandri Kolmanić predala zamjenica gradonačelnika Ivona Matošić Gašparović te im čestitala na velikom uspjehu. Potom su Ivona Matošić Gašparović i tajnik Odbojkaškog saveza PGŽ Velimir Liverić svim odbojkašicama "Crikvenice" i njihovom treneru Marku Pavičiću dodijelili medalje za osvojeno prvo mjesto u ligaškom natjecanju.
Odbojkašicama "Crikvenice", njihovom treneru, predsjedniku Marku Škraljskom, tajniku Ivici Malatestiniću, ostalim članovima uprave, roditeljima igračica i svima koji pomažu ovaj uzoran sportski kolektiv upućujemo velike čestitke na rezultatima koje postižu.